Su Arıtma Cihazları Hakkında Bilgi

Bu konuyu okuyanlar

PowerKing

Asistan
Reaksiyon puanı
76
İhlas cebilon gayet iyi.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Marka önerisi değil ama sağlık önerisi yapıyım bende. Arıtma sistemine geçtiğiniz zaman günde 1, 2 şişe mineralli su içmenizi öneririm.

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
WaterBOX en iyisi.. İş yerine su taşır oldum çantamda.

erdenX

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
bende arayıştayken bi dostumun önerisiyle qnetin homepure adlı su arıtma cihazıyla tanışmıştım. beklentimin üstünde baya etkili çıktı. bi araştırmanda fayda var. umarım yardımcı olabilmişimdir
ben de duymuştum o ürünü şimdi inceledim baya da kaliteli duruyor alıcam sanırım. tavsiye için teşekkürler dostum

ozgurcek

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
ben de duymuştum o ürünü şimdi inceledim baya da kaliteli duruyor alıcam sanırım. tavsiye için teşekkürler dostum
qnet homepure su arıtma cihazını bi ben kullanıyorum sanıyodum sizi görünce şaşırdım :) gerçekten şebeke suyunu bambaşka bi suya çeviriyo hem lezzetli hem sağlıklısuyun tadını güzelleştirdi baya

muratalitekin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
Su Arıtma Cihazlarını İnceliyorum. Bilgi Almak istiyorum
birçok kişi belli markalar hakkında bi neden bile göstermeden atıp tutmuş. şöyle söylüyüm kardeşim, özellikle su ilaçlamanın gündemde olduğu şu günlerde alacağın cihazlarda öncelikle Nsf401 sertifikası ara. bu sertifika oldukça önemli suyun sağlıklı olması açısından. Qnet'in homepure nova cihazını tavsiye ederim hem Nsf401 sertifikası var hem de piyasadaki bi çok rakibinden daha uygun fiyata satıyolar. ben 2 aydır kullanıp memnun kaldığım için sana da burda açıkcası uzun uzadıya bu konuyla iligli yazmak istedim çünkü dediğim gibi hassas bi konu....

ayseyilmaz35

Asistan
Reaksiyon puanı
140
birçok kişi belli markalar hakkında bi neden bile göstermeden atıp tutmuş. şöyle söylüyüm kardeşim, özellikle su ilaçlamanın gündemde olduğu şu günlerde alacağın cihazlarda öncelikle Nsf401 sertifikası ara. bu sertifika oldukça önemli suyun sağlıklı olması açısından. Qnet'in homepure nova cihazını tavsiye ederim hem Nsf401 sertifikası var hem de piyasadaki bi çok rakibinden daha uygun fiyata satıyolar. ben 2 aydır kullanıp memnun kaldığım için sana da burda açıkcası uzun uzadıya bu konuyla iligli yazmak istedim çünkü dediğim gibi hassas bi konu....
Teşekkürler öncelikle kesinlikle hassas konu gerçekten. bende aynı şekilde o şartları gözeterek Spring Water aldım kesinlikle bende tavsiye ederim. İncelerseniz sizde göreceksiniz bunlarda NFS sertifikalı filtreler kullanmış.
link bırakıyorum inceleyin sizde

Reaksiyon puanı
9

Ahmetkmaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhabalar,
Uzun zamandir arastirdigim su aritma unitelerinden ve markalarindan spring water 12lt 11 asamali olanina karar verdim.
Satin aldiginiz urun kadar satis sonrasi hizmetinde onemli olduguna inandigim icin bu firmayi tercih ettim.
Kargo surecinde su aritmanin kaset kismi ve 2 filitre kirik cikti. Filtreler aninda degisti. Konuya yaklasimlari okadar profesyoneldi ki alisik olmadigimiz bu memnun edici durumu ilk defa gordum diyebilirim. Urun degisimi yada parca tedariki konusunda secimi bana biraktilar. Bende bu iyi niyet ve tutum karsisinda kirik parcanin degisimini talep ettim.
Kirik parcanin yaninda bir set (4 adet filtre) hediye gondermisler.
Neden, bu urun ve firma icin 1 adet memnuniyetsizlik olmadigini daha iyi anladim. Cok tesekkur ediyorum. Saygilar