Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Bu konuyu okuyanlar

metealius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Akagami no shirayuki Hime efsane animemdir. Yeni sezon cikmazsa studio'larini basacam!!!

daggerdale12

Asistan
Reaksiyon puanı
100
higurashi no naku koro ni
higurashi no naku koro ni kai

Bu ikisini izleyin izlettirin.

Onun dışında Full Metal Alchemist Brotherhood muhtemelen gelmiş geçmiş en güzel abime serisi olabilir.
Paprika sağlamdır.
The Girl Who Leapt Through Time müthiş bir film.
Sonra Samurai Champloo var.
Efsanler efsanesi Cowboy Bebop var.

Var oğlu var. Özelden atın daha neler tavsiye olunur.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
higurashi no naku koro ni
higurashi no naku koro ni kai

Bu ikisini izleyin izlettirin.
ilki olan koro ni yi izledim ama paso aynı olayların tekrarı, her seferinde sonunu biliyorum. Tamam güzel korku/gerilim/yandere animesi ama artık karakter grinin kaç tonunda ölecek diye izlemek bayıyor :D

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
Editörün önerdiklerine ek olarak Another , Ookami Kodomo No Ame To Yuki , perfect blue , summer wars , kimi no na wa , ergo proxy ve trigun gibi serileride benzerliklerinden ötürü ben tavsiye ederim.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
High school dxd'nin ülkemizde 18 yaş altı, özellikle orta okul ve lise öğrencileri arasında popüler olduğunu biliyor muydunuz ? "İssei başgan" :p
--- Gönderi Güncellendi ---
İlginç gerçekten, bunu farkettiğimde tepkim şu an yazdığımı okurken sizin verdiğiniz tepkinin aynısıydı :D
Bu arada naruto shippuuden ultimate ninja storm 3 full burst'e dahil tüm oyunlarıma oyun kolunu entegre etmeyi başardım, bu konuda sorun yaşayan bana ulaşabilir :)

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Koe No Katachi. İzlerken her türlü duyguyu yaşatan, dramı iliklerinize kadar hissettiren bir anime/movie idi. İlk 10 uma girebilecek yapıtlardan biri.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
Koe No Katachi 'yi uzun süredir bekliyordum ve çıkınca izleme şansı buldum. Beklentim çok daha yüksekti ama bence kopukluklar vardı işleyişinde , ilk 10numa girmez ama ortalamanın üstünde bir filmdi.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Ansatsu Kyoushitsu (Assasination Classroom)
Tamamen farklı ama eğlenceli bir seriydi, özellikle son bölümlerinde aklınıza gelecek her duyguyu bir anda yaşatabilecek kadar derindi. Son bölümlerini izlerken ağlayabilirsiniz, baştan uyarayım. Aksiyonu, heyecanı, komedisi bol olan bir anime. MyAnimeList'te 10/10 puan verdiğim nadir animelerden birisi.
Ansatsu Kyoushitsu (TV)

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
Assasination Classroom gerçekten güzel duygular yaşatan bir animedir. Bende sizlere 99 yapımı ve çizimlerinin eski olduğu için listenizde olmama ihtimali olan Great Teacher Onizuka 'yı önereceğim.

Bunun haricinde en son izlediğim animeye gelecek olursak ; Monogatari serisinden kizumonogatari üçlemesinin sonuncusunun trailer'ı. Monogatari serisini aşırı derecede çok seviyorum , herşeyiyle seviyorum , sizde sevin :kissingheart:

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bunun haricinde en son izlediğim animeye gelecek olursak ; Monogatari serisinden kizumonogatari üçlemesinin sonuncusunun trailer'ı. Monogatari serisini aşırı derecede çok seviyorum , herşeyiyle seviyorum , sizde sevin :kissingheart:
Ne dedin ? Sence izlememiş gibi mi görünüyorum oradan ? Shinobu <3 :p

shinobu_oshino___nisemonogatari_by_mylittlepalmtree-d856m7w.png

BakeMonogatari'den beri tavsiye ederim :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Eyeshild 21 bu sıralar serisine devam

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
son günlerde çin çizgi filmleride baya çevrilir oldu , onların içinden quan zhi gao shou ve quanzhi fashi gayet iyiler.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Clannad ve clannad after storyi izledim gerçekten ağlatıyor... Barakamon, 3gatsu no lion clannad gibi böyle konusu aşk veya süper güçlerden çok dostluk günlük hayat gibi şeyler olan önerebileceğiniz güzel anime var mı acaba?

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
clockwork planet'i izledim. Güzeldi ama ağzımın yağları aka aka önermem.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Clannad ve clannad after storyi izledim gerçekten ağlatıyor... Barakamon, 3gatsu no lion clannad gibi böyle konusu aşk veya süper güçlerden çok dostluk günlük hayat gibi şeyler olan önerebileceğiniz güzel anime var mı acaba?
Rainbow müthiş bir seridir istedigin gibi

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Teşekkürler izlediğim yerde de bunu öneriyolardı ona başlayayım bari çok anime izlemedim bunların dışında Another code geass akame ga kill izledim her seferinde bu en güzeliydi diyorum bakalım daha neler var

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Rainbowu 2.bölümde bırakmak zorunda kaldım bu kadar drama dayanamıycağım gerçekten psikolojim bozuldu :) güzel olduğuna eminim ama üzülmek istemedim niyeyse o yüzden natsume yuujhinjouya başladım çok güzel bir seri tavsiye ederim

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Rainbowu 2.bölümde bırakmak zorunda kaldım bu kadar drama dayanamıycağım gerçekten psikolojim bozuldu :) güzel olduğuna eminim ama üzülmek istemedim niyeyse o yüzden natsume yuujhinjouya başladım çok güzel bir seri tavsiye ederim
Baslarda birakmak büyük hata, bu seri başyapıt bir 4-5 bölüm izlemeni tavsiye ederim en azindan. Müzikler, olay örgüsü, konu alışkanlığı efsanedir

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
en son one punch man'ı izledim 2. sezonu bekliyorum bi umut

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
en son one punch man'ı izledim 2. sezonu bekliyorum bi umut
O anime çinde en iyi aksiyon animesi seçilmiş ve en çok izlenen anime olmuş. Allah aşkına ? Tamam kızınca falan fena bakıyor da, saitama saftirik bir keltoş normalde yaa :D

İremA.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
en son Chaos;head ve Chaos;child serilerini izledim.beynim yanıyor.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
Rainbow'u izlememiştim , değerli üyelerin olumlu yorumlarını görünce başladım ve bitirdim , insanın iliklerine işleyen bir animeydi. Bu tarz anime önerilerine açığım her zaman.

Onun dışında monogatari serisinden kizumonogatari üçlemesinin sonuncusu çevrildi. Bu seri benim için her zaman farklı bir yeri olan bir seriydi ve sonunda ilk seri ile geriden bağlantı kurulması bana '' oh be '' dedirttirdi. Hikaye bu ağustos ayında yayınlanacak olan owarimonogatarinin 2.ci sezonu ile devam edecek.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Strike The Blood'un çevirmenleri anime bitti, daha 7 bölümü anca çeviriyorlar.

dyedke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
En son shaman king ' i izledim .Tavsiye ederim . :)