Storytel (Sesli kitap uygulaması) kullanıcı deneyimi

Bu konuyu okuyanlar

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Yaklaşık dokuz aydır kullanıyorum. Bu süre zarfında
43 kitap
Tutunamayanlar-Storytel.jpg
dinlemişim. Biliyorum fazla okumamışım çünkü daha fazla dinleyen arkadaşlarım var. Bazı aylar hiç okumadım diyebilirim. Şuan da yıllar önce
okuduğum Robinson Crusoe'yi dinliyorum. tam 19 saat tutuyor. Kitap kokusunu almak başka bir şey
ama şuan için kitabı alıp okumaya hiç vaktim olmuyor. ayrıca gözlerimin kızarması da çabası. Benim
aboneliğim 29.90. İki sigara parası sayılır. Sürekli yeni kitaplar ekleniyor. Spotify üyeliğinden iyidir. Ara-
nızda aboneliği olan ve dinleyen var mı. Ben kitap okumaya vakti olmayan ama kitaplar için yanıp tutuşanlar
için ideal diyorum;çünkü her ortamda dinleyebilirsin.

storytel-e1533140537545.jpg

aesthetey

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Normalde kitap konusunda biraz eski kafalıyımdır. E-kitaplarla da aram yoktur, kitabı elime alıp okumak isterim. Fakat birkaç ay öncesinde uygulamayı denemeye başladım. Özellikle oturup kitap okumaya vakit ya da uygun ortam olmadığında bir yandan açıp dinlemek çok iyi oluyor. Başta alışık olmadığım için biraz farklı geldi ama kullandıkça alıştım. Ara ara okuyamadığımda açıp dinliyorum. Çok iyi seslendirenler de var. Herkese hitap etmeyebilir, dinleyerek kitabın içine giremeyen de çok insan oluyor. Fakat denemeye değer olduğunu düşünüyorum. Zaten ilk ay deneme amaçlı ücretsiz.