Stellar Data Recovery ücretsiz veri kurtarma programı

Bu konuyu okuyanlar

yavuzcolak

Öğrenci
Katılım
29 Temmuz 2020
Mesajlar
6
Reaksiyon puanı
3
Puanları
3
Yaş
26
Hepimiz hayatımızın her adımında veri yaratırız. İster dosyalar, klasörler, fotoğraflar, ses veya video, sahip olduğumuz her aygıtta bulunan veriler - verileri depolamak ve güvenceye almak için dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, sabit sürücüler, hafıza kartları, cep telefonları vb. Ancak hiçbir depolama cihazı% 100 güvenilir değildir. Kazara silinme veya bozulma veya yardımcı programların zarar görmesi nedeniyle verilerimizi kaybetmekle tehdit ediyor. Verilerimizi yedeklemenin önemini her zaman bilmemize rağmen, yakın zamanda veri kurtarma yazılımı ihtiyacını öğrendik. Bu makalede, önemli verileri kaybetme, Stellar Data Recovery Free Edition adlı bir veri kurtarma yazılımında bir kurtarıcı bulma ve verilerin nasıl kolayca kurtarılacağı ve gönül rahatlığıyla size rehberlik edeceğiz.Sabit sürücünüzdeki hiçbir şey aslında silinmez - yalnızca üzerine yazılabilir. Dosyalar kullanışlı bilgisayarlar olsa da, bunların üzerine yazma hakkı yoktur. Fotoğraf, belge, video veya müzik olsun, bu dosyaları silerek bu izni verirsiniz. Ancak kalıcı olarak yok olmasalar bile onları kurtarmak zordur ve bu iş için özel bir yazılıma ihtiyacınız vardır. İşte Stellar'ın veri kurtarması burada.

Bu Stellar Data Recovery Free Edition incelemesinde, dünyanın en iyi veri kurtarma yazılım programlarından birinin her yönünü inceledik. Kısacası, Stellar Data Recovery Free Edition, kullanıcıların silinmiş, kaybolan ve kullanılamayan nesneleri sabit sürücülerden, USB bellek çubuklarından veya neredeyse tüm diğer depolama aygıtlarından almalarına olanak tanır. Dahası, çok popülerdir ve bir dizi gelişmiş araçla birlikte gelir.

Stellar veri kurtarma nedir?

Bu, silinmiş dosyalara, klasörlere, eksik veya hasarlı bölümlere ve hatta biçimlendirilmiş sabit sürücülere erişmenize ve kurtarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir programdır. Bu yazılım, bellek kartları, CD'ler ve DVD'ler, USB sürücüler vb. Dahil olmak üzere her tür depolama cihazıyla çalışır. Stellar Data Recovery Free Edition for Windows, gizli dosyalar için bellek ortamını tarar ve kurtarmadan önce bunları ön izlemenize olanak tanır. İki tarama modu vardır - Hızlı Tarama ve Derin Tarama, ilki önemli ölçüde daha hızlı ve daha az titiz. Derin Tarama, ciddi şekilde bozulmuş depolama ortamlarında bile dosya imzalarını arar. Hatta ham verileri kurtarabilir. Ve yazılım 1 GB'a kadar olan verileri tamamen ücretsiz olarak kurtarabilir

Stellar Data Recovery Free Edition Temel Özellikler

Stellar Data Recovery Free Edition, hem Windows hem de Mac işletim sistemlerinde mevcuttur. Mevcut önde gelen sabit disk veri kurtarma araçlarından biri olarak, kullanıcı deneyimini geliştirmek için güçlü özellikler içerir.

Yeni başlayanlar için, Stellar Data Recovery Free Edition, özel formatlar dahil tüm dosya formatlarına erişim sağlar. Veriler, diğer şeylerin yanı sıra bilgisayarın sabit sürücülerinden, harici sürücülerinden, bellek kartlarından, flash sürücülerden ve CD'ler ve DVD'ler gibi optik ortamlardan kurtarılabilir.

Ek olarak, Stellar Data Recovery Free Edition hem başlatılamayan hem de şifrelenmiş sürücülerle çalışır. RAID kurtarma ve sanal sürücüler de desteklenir ve yazılım bozuk görüntü ve video dosyalarını bile onarabilir.

 • Yazılım, 1 GB'a kadar verileri tamamen ücretsiz olarak kurtarabilir
 • Farklı türlerdeki depolama cihazlarından veri alın
 • Fat ve Ntfs bölümlerini kurtarma desteği
 • Silinen, bozuk multimedya dosyalarını kurtarın
 • Ham format ve ham bölümden verileri kurtarın
 • Belirli dosyaları bulmak için arama seçenekleri
 • Veri koruması
 • Gelişmiş Arama
 • Kayıp bölümleri kurtarın
 • Disk kurtarma
 • Disk Yardımcı Programı

Kullanmak için güvenli mi?

Evet, bu program% 100 güvenlidir. Kötü amaçlı yazılım baytları, uygulama Bilgisayarım üzerinde çalışırken herhangi bir tehdit veya kötü amaçlı dosya bildirmez. Ayrıca, bu yazılım, başka herhangi bir kötü amaçlı uygulama veya işlem içermeyen bağımsız bir uygulamadır.

Uygulama aynı zamanda güvenlidir, yani gerçekleştirdiğiniz etkinlik ne olursa olsun sabit sürücünüzde herhangi bir hasar kazanmıştır. Bunun nedeni, Stellar Data Recovery Free Edition nin salt okunur işlemler gerçekleştirmesidir, bu nedenle depolama aygıtınıza herhangi bir ek veri yazması gerekmez.

Stellar hakkında sevdiğim bir diğer güvenlik özelliği ise: program, bir depolama ortamı görüntüsü oluşturmanıza izin veriyor. Bu, orijinal cihazın kullanılamaması durumunda verileri kurtarmak için disk görüntülerini tarayabileceğiniz anlamına gelir (örneğin, müşterilerinizin veya arkadaşlarınızın verileri kurtarmasına yardım ediyorsanız). Bu, depolama aygıtınızda bozuk sektörler varsa, tarama işlemini hızlandıracaktır. Bunu programdaki Görüntü oluştur özelliği ile yapabilirsiniz. Aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın.

Stellar Data Recovery Free Edition: Planlar ve fiyatlar

Yıllık ücretsiz ile 299 $ arasında değişen fiyatlara sahip altı Stellar Data Recovery Free Edition paketi mevcuttur. Ücretsiz plan, standart dosya kurtarma araçlarını içerir, ancak kullanıcılar yalnızca 1 GB veriye erişebilir. Büyük dosyalar almanız gerekiyorsa, yükseltmeniz gerekecektir.

 
Üst