• iOS 15’in en önemli özellikleri!

    Dün akşam saatlerinde tüm dünyada yayınlanan iPhone'ların yeni işletim sistemi iOS 15 sürümünün en önemli özelliklerini aktardık.

Steganos Password Manager V20.0.0.13 - Ücretsiz lisans

Bu konuyu okuyanlar

zarg

Öğrenci
Katılım
13 May 2020
Mesajlar
15
Reaksiyon puanı
5
Puanları
3
Yaş
57
spm20_de.png


Steganos Password Manager, şifrelenmiş bir veritabanında saklanan diğer hassas verilerin yanı sıra kullanıcı adlarının ve şifrelerin güvenilir bir yöneticisidir.

Steganos Şifre Yöneticisi Seri Numarası Hediye

Steganos Password Manager, kategorilere ayırabileceğiniz ve arayabileceğiniz şifreleri, kimlik bilgilerini, kart numaralarını ve diğer hassas bilgileri güvenli bir şekilde saklar. Ayrıca bir şifre üreticisi ve web sitesinde giriş formlarına şifrelerin rahat girilmesi için bir kayan pencere vardır. Bir şifre yöneticisi kullanmak işe yarar, kasanızın ana şifresine iyi bir göz atın. Ayrıca, sık kullandığınız web sitelerinin bağlantılarını, bilgisayarınızın diğer kullanıcılarının görmemesi gereken şifre kasasında saklayabilirsiniz.

Steganos Password Manager'ın yeni sürümü bir dizi iyileştirme getiriyor. Bunlar arasında, OneDrive bulut depolama, Google Drive ve Dropbox aracılığıyla şifrelenmiş veritabanının içeriğinin senkronizasyonu ile akıllı telefonlarda ve tabletlerde yeni şifre yönetimi uygulamaları yer alıyor.

Steganos Password Manager'ın temel özelliklerini Chrome ve Firefox web tarayıcıları için uzantılar aracılığıyla da kontrol edebilirsiniz. Yeni Steganos Password Manager 21 daha sonra mobil cihazlarda şifreleri ve hassas içeriği yönetmeye daha fazla odaklanır, böylece bulut aracılığıyla içerik senkronizasyonunu önemli ölçüde hızlandırır ve şifreler mobil uygulamadaki kategoriler halinde kategorize edilebilir. Masaüstü sürümünde, Steganos Password Manager'ın artık birkaç UI teması var.

Bu Link ile ulaşılan sayfadaki bölüme E- Posta adresinizi girip Lisans alabilirsiniz.
 

Son mesajlar

Üst