• Redmi Note 10 Pro vs POCO X3 Pro!

    Teknolojik ürünlerin fiyatları yükselirken, akıllı telefon fiyatları da bundan oldukça fazla etkileniyor. Son zamanlarda telefon almak istiyorsanız bu video tam da size göre.

Steelseries Arctis 1 ses kartı gerektirir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Hipoaktif

Öğrenci
Katılım
8 Eylül 2018
Mesajlar
18
Reaksiyon puanı
5
Puanları
3
Yaş
21
Merhaba Msi B350M BAZOOKA anakarta sahibim. Geçen yıl bu zamanlarda Steelseries Arctis 3 alıp memnun kalamamıştım. Mikrofon performansı gerçekten çok kötüydü. Sonrasında iade ettim. Biraz araştırma yaptığımda ve sizden gelen bilgiler üzerine anladım ki kulaklıktan ziyade benim ses kartımın kalitesiz olmasından dolayı yaşıyormuşum bu problemi. Yarın bime gelecek olan Steelseries arctis 1 fiyatı sebebiyle çok ilgimi çekiyor. Almak istiyorum ama ses kartım yüzünden Arctis 3 ile yaşadığım problemi tekrardan yaşamaktan korkuyorum. Arctis 1 iyi bir dahili ses kartına ihtiyaç duyar mı? Yukarıda belirttiğim anakart ile sorunsuzca kullanabilir miyim acaba bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

Geçen yıl açtığım konu burada: Steelseries Arctis 3 İade
Mesaj otomatik birleştirildi:

UP
 
Son düzenleme:

LalaPapa

Asistan
Katılım
15 Mart 2016
Mesajlar
249
Reaksiyon puanı
116
Puanları
43
Yaş
24
arctis serisi önermiyorum. Bende arctis 5 var ve ses kısma yerinde oluşan problem nedeniyle kulaklığın ses kısma yeri azıcık oynasın ses gidiyor. aynı sorun kardeşimin arctis 3 ünde de var. arkadaşlarımda da var. kronik sanırım emin değilim. ben olsam arctislere hiç bulaşmam.
 
Üst