Steam'in yeni lideri ile tanışın!

Bu konuyu okuyanlar

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Zaten ona benzer bir oyun vardı. Ama oyunun sahibi elindekinim kıymetini bilmiyordu. Buglar doluydu oyununda. O para için oyunu ikiye bölmüştü ama buglar umrunda değildi. Sonunda oyuncu kitlesini önemseyen bir şirket oyunu kaptı.

Reaksiyon puanı
125
Zaten ona benzer bir oyun vardı. Ama oyunun sahibi elindekinim kıymetini bilmiyordu. Buglar doluydu oyununda. O para için oyunu ikiye bölmüştü ama buglar umrunda değildi. Sonunda oyuncu kitlesini önemseyen bir şirket oyunu kaptı.
Dayz, h1z1 ???
ben bir fark göremiyorum aralarında.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
ben eskiden h1z1 videolarını izliyordum. 1-2 pugb videosuda izledim. pek bir fark göremedim.
Ben H1Z1 oynadım. PUGB yi de izledim daha az bug daha iyi grafik daha çok oyuncusuna önem veren bir oyun gördüm. H1Z1'e bir güncelleme veriyorlar 5GB. OH be buglar giderildi diyoruz düzeltilen şey; kapı gıcırtılarının sesi azaltıldı.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ayrıca oyun 10 yıldır betada. Pugb daha yeni çıkan bir oyun olmasına rağmen kesinlikle daha az eksikleri var.

NocHe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hilelerden bıkanlar cs den oldukça soğudu ve böyle bir alternatif olunca, eski türevlerine göre de daha başarılı bir oyun olunca tabi ki herkes pubg ye geçti açıkcası betadayken böyle düşünüyordum gerçekten de böyle oldu

Son mesajlar