Steam'den Ücretsiz bir oyun daha

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Strateji oyunlarından biri olan ve Steam üzerinde şuan ücretsiz olarak sunulan Warzone 2100 ilk zamanlar PS 1 ve PC üzerinden sunuldu.

Oyun biraz eski olabilir ancak en azından ücretsiz olarak değerlendirildiğinde vakit geçirilecek bir oyuna benziyor.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
1999 da çıkan bir RTS oyunu.Dönemin modasına uygun olarak Pumpkin Studiosun geliştirdiği,Square Enix Europe'un yayınladığı bir oyundur.Oyunun en büyük eksiği çıkış tarihi.Age of Empires 2(1998) ve C&C Tiberian Sun(1999) ile aynı dönemde çıkması.2000'de ise Red Alert 2 çıkıyor.Bu oyunlar varken kimse bakmıyor tabi bu güzelim oyuna.Yapımcı şirket 2000 yılında kapanıyor.Bazı şirket üyeleri Pivotal Games isimli bir studyo kuruyor.Conflict serisini geliştiryorlar,2008 de onlarda kapanıyor..Oyun da fanmade olarak şimdi ücretsiz olarak karşımızda!

Tarih dersini geçelim
Oyun Free yani indirin oynayın 500mb diye hatırlıyorum boyutunu.Bir şey kaybetmezsiniz
Hikayesi de hiç yoktan iyidir.Oynanışı eğlenceli.Oyun da tanklarınızı kendiniz tasarlıyorsunuz.Fikir olarak çok iyi.Oyun türkçe ama translate sanırsam ben ingilizceyi tercih ettim.
Red Alert 2-Generals açlığını giderir mi bilmiyorum ama hiç yoktan iyidir.Piyasada RTS bulunmadığını (EA ve MS ye selam olsun)düşünürsek güzel bir alternatif.
(Yazı Steam Topluluk incelemelerinden)

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Oyunu indiriyorum, teşekkürler, o tarihlerde düne 2000 vardı, steamde bulamadım, güzel oyundu.