Steam'den oyun satın aldığımızda ekstra ücret var mı ?

Bu konuyu okuyanlar

.Recep.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Merhaba arkadaşlar öncelikle olayı anlatıyim internette bi ara steam e vergi falan filan diye mevzular duydum. Ve arkadaşlarıma sorduğumda ben eskiden alıyodum o zaman yoktu şuan bilmiyorum dediler bu yaz indiriminde ininal kart üzerinden oyun satın alacağım örneğin cs:go 12.50 tl şuan ininal ile satın aldığımda ekstra bir ücret olacak mı ?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Ekstra bir ücret ödemezsiniz. Oyunun fiyatı ne yazıyor ise onu ödersiniz.

PerzivaL

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Oyunlarda kdv var bide steam de gta 5 normalde 150TL kdv olunca 198 mi ne oluyor ama senin dediğin gibi ekstra bi ücret ödemessin

.Recep.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Oyunlarda kdv var bide steam de gta 5 normalde 150TL kdv olunca 198 mi ne oluyor ama senin dediğin gibi ekstra bi ücret ödemessin
Alacağım oyunlar cs go (12.50) - rocket lague (15.50) - tomb raider (5.24) hiç birisinde kdv filan demiyor aynı fiyatlarıyla alacağım yani

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Alacağım oyunlar cs go (12.50) - rocket lague (15.50) - tomb raider (5.24) hiç birisinde kdv filan demiyor aynı fiyatlarıyla alacağım yani
Doğrudur, yazılan fiyat ne ise onu ödersiniz.

.Recep.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Ekstra bir ücret ödemezsiniz. Oyunun fiyatı ne yazıyor ise onu ödersiniz.
Peki ben bi bilgisayarda o oyunları satın aldım steam kütüphaneme ekledim ama yüklemedim başka bir bilgisayara kurup oynayabilirim değil mi

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Başka bir bilgisayar üzerinden Steam açıp oyun yüklemesi yapmanız gerekecek. Ancak şöyle bir durum var açıp kurdunuz diyelim, sonra eve gidip tekrar Steam açtınız o zaman her iki tarafta Steam açık kalmasından dolayı bir sorun çıkabilir.

Yani açmış olduğunuz cihazda Steam kapatmayı unutmayın.

.Recep.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Başka bir bilgisayar üzerinden Steam açıp oyun yüklemesi yapmanız gerekecek. Ancak şöyle bir durum var açıp kurdunuz diyelim, sonra eve gidip tekrar Steam açtınız o zaman her iki tarafta Steam açık kalmasından dolayı bir sorun çıkabilir.

Hani oyunlari satın aldığımızda kutüphanemizde yükle yazısı varya oraya bamadık ama oyunu satın aldık oyunu satın aldığım cihazda steam i kapatım yeni cihazda açıp oyunu oraya yükleyip oynayabilirim değil mi 35 tl min çöp olmasını istemem

BurakDndar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Oynarsın eğer başka yerde açarsan steamını ordada oynarsın heryerde oynayabilirsin.

.Recep.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Oynarsın eğer başka yerde açarsan steamını ordada oynarsın heryerde oynayabilirsin.
Ama her yerde demişsinde benim aldığım oyunlar indirdiğim bilgisayarın dosyalarında olmayacak mı başka yerlerde nasıl oynuyorum

BurakDndar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Dosyalar paylaşılabilir şeylerdir eğer hesap olmassa oyun oynanmaz dosyası olsa dahi yani hesabı başka yere bağlarsan orada oynayabilirsin.

.Recep.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Dosyalar paylaşılabilir şeylerdir eğer hesap olmassa oyun oynanmaz dosyası olsa dahi yani hesabı başka yere bağlarsan orada oynayabilirsin.
Steam hesabı çalındığı zaman içindeki oyunları kendisine aktaramaz değil mi ?

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Steam hesabı çalındığı zaman içindeki oyunları kendisine aktaramaz değil mi ?
Aktaramaz kaçıncı kez diyoruz :/ bir tek eşya falan çalar en fazla.
Fiyat neyse o , eğer güvenmiyorsan tamı tamına tl yükle kartına.

.Recep.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14

sizi biraz sıkmışım hocam :) o anda neden anlamamazlıkta ısrar ettiğimi bilmiyorum tekrar teşekkür ederim