Yardım Steam’den oyun almayı düşünenler bakabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Merhaba bu konuyu açıyorum ama yasal mı değil mi ban yer miyim bilmiyorum Steam bakiyemde 80 TL var ve bunu nakite çevirmek istiyorum o yüzden steam’de 80 TL fiyatında veya daha ucuza oyun satın alacak varsa ben ona oyunu hediye yollayayım o bana papara üzerinden parasını atsın diye düşündüm

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Bu işlemleri kafa kafaya yapanı daha önce görmedim. Örneğin 80 TL yi 50 60 gibi bir nakite anca dönüştürürsün. İstersen internette biraz araştırarak haklı olduğumu görebilirsin.
Normalde Wreckfest complete edition almayı düşünüyorum ama ona senin bakiyen yetmiyor. Ayrıca 31 Temmuz 2022 de kayıt olan ve mesaj sayısı çok olmayan (yani tanımadığım) bir üyeye güvenmek konusunda istemsizce çekincem olur.

Reaksiyon puanı
0
Bu işlemleri kafa kafaya yapanı daha önce görmedim. Örneğin 80 TL yi 50 60 gibi bir nakite anca dönüştürürsün. İstersen internette biraz araştırarak haklı olduğumu görebilirsin.
Normalde Wreckfest complete edition almayı düşünüyorum ama ona senin bakiyen yetmiyor. Ayrıca 31 Temmuz 2022 de kayıt olan ve mesaj sayısı çok olmayan (yani tanımadığım) bir üyeye güvenmek konusunda istemsizce çekincem olur.
Ayn güvenmeme konusunda haklısın bir önceki cihazımda ayrı bir hesabım vardı 127 tane kdr mesajım fln olması lazımdı maili sildim bu hesaba geçtim bi kaç gün önce