Steam'den GTA: San Andreas'ı Online Oynamak

Bu konuyu okuyanlar

yigitalp19

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Steam üzerinden GTA:San Andreas online desteklemiyormuş ama birkaç topluluk konusu buldum ama o da oyunu bozdu acaba sıkıntı çıkarmayacak bir çözüm var mı(SA:MP olursa daha iyi olur ama MTA da olur).

Son düzenleme:

yigitalp19

Asistan
Reaksiyon puanı
20

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı10.PNG
    Ekran Alıntısı10.PNG
    57.6 KB · Görüntüleme: 289

yigitalp19

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Rica ederim silmek yerine samp'ı silip dosyaları doğrulasanız büyük ihtimalle sorun çözülürdü.
Şimdi indi denedim ama GTA:San Andreas'ın üstüne tıkladım ama "Tamam" seçeneği yanmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acaba GTA:San Andreas MP2nin kurulumunu nasıl yapacağımı ya da SA:MP2yi nasıl oynayacağımı bilen var mı?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı11.PNG
    Ekran Alıntısı11.PNG
    23.4 KB · Görüntüleme: 163
Son düzenleme:

Kaan Omurtak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Öncelikle Steam versiyonunda multiplayer oynayamazsın. Downgrade (Versiyon Düşürme) yapman lazım. Bu linkten downgrade'in nasıl yapılacağını öğrenebilirsin.

Kaan Omurtak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Çok saçma bir şey olmuş eskiden böyle değildi. Rockstar'ın kendi uygulamasında yine downgrade yapmamız gerekiyor mu?
Rockstar Games Launcher'dan oyun indirilirse normal multiplayer oynanabilir fakat Steam versiyonunda downgrade zorunlu.

yigitalp19

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Rockstar Games Launcher'dan oyun indirilirse normal multiplayer oynanabilir fakat Steam versiyonunda downgrade zorunlu.
Öncelikle Steam versiyonunda multiplayer oynayamazsın. Downgrade (Versiyon Düşürme) yapman lazım. Bu linkten downgrade'in nasıl yapılacağını öğrenebilirsin.
Ben de SA:MP'nin altında böyle bir yazı görmüştüm ama şuan multiplayer MTA oynayabiliyorum Steam versiyonunda??
Çok saçma bir şey olmuş eskiden böyle değildi. Rockstar'ın kendi uygulamasında yine downgrade yapmamız gerekiyor mu?