Steamden Aldığım Oyun Kütüphanemde "Satın Al" Şeklinde Gözüküyor

Bu konuyu okuyanlar

Levren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Öncelikle herkese selamlar. 4 Ocak 2021 tarihinde "Grand Theft Auto III Trilogy" isimli ilk üç GTA oyununu barındıran bir paket satın aldım Steamdan. 14 Lira civarı bir fiyatı vardı. Nostalji yapmak için almıştım ve GTA Vice City'den başlamak istedim. Oyunu indirdim her şey güzeldi ancak bu sabah oyunu açmak istediğimde böyle bir hatayla karşılaştım. GTA San Andreas ve GTA III henüz indirilmemiş olduğundan dolayı kütüphanemde silinmiş, ancak GTA Vice City'nin dosyaları halihazırda bilgisayarımda olduğundan dolayı hala kütüphanemde duruyordu. Steam desteke yardım talebi yolladım ancak hala dönüş yapmadılar. Yardımcı olabilecek, daha önce başına böyle bir şey gelen birileri yazabilirse sevinirim. Teşekkürler...
Aldığım Hata:

Ekran Alıntısı.PNG

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
steam destek ile iletişime geç derim.

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
oooooo abi zenginsin ha sende osuadhdjsaojudsahdsa neyse steama mail yazmayı deneyebilirsin :D

Levren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
oooooo abi zenginsin ha sende osuadhdjsaojudsahdsa neyse steama mail yazmayı deneyebilirsin :D
Teşekkür ederim dostum, daha iyisi senin olsun :) <3
Mesaj otomatik birleştirildi:

steam destek ile iletişime geç derim.
Şuanda iletişim halindeyim ancak kendileri henüz mesajıma bakmadı. Hem İngilizce hem de Türkçe olarak destek talebi yolladım. Umarım yakın zamanda dönüş yaparlar.

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Bende napiyim abi 20 tl yatırdım ets payday assetto corsa aldım 2 si iyide assetto corsa beğenmedim kasıyor sonra iade ediyim dedim fazla oynadım diye iade etmediler boşa gitti yani 6,5 tlm ıahsdsahdasyasghash :D

Levren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Bende napiyim abi 20 tl yatırdım ets payday assetto corsa aldım 2 si iyide assetto corsa beğenmedim kasıyor sonra iade ediyim dedim fazla oynadım diye iade etmediler boşa gitti yani 6,5 tlm ıahsdsahdasyasghash :D
Sana tavsiyem reklam yasak mı bilmiyorum ama Tosla kullanmaya başla, arada sırada etkinlik yapıyorlar ve yaklaşık 12.000 kod kapasitesi oluyor. Ben ne zaman girsem 10-20-30 TL'lik kod koparıyorum.

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
@Levren,
Sana tavsiyem reklam yasak mı bilmiyorum ama Tosla kullanmaya başla, arada sırada etkinlik yapıyorlar ve yaklaşık 12.000 kod kapasitesi oluyor. Ben ne zaman girsem 10-20-30 TL'lik kod koparıyorum.
oooo ben seni kaybetmeyim abi insta verde dursun bir kenarda :D asdohusahasduhsdjdas

Levren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
@Levren,

oooo ben seni kaybetmeyim abi insta verde dursun bir kenarda :D asdohusahasduhsdjdas
Dostum burada private chat diye bir bölüm var mı? Eğer varsa oradan vereyim. Şimdi burda bir paylaşsam herkesin instagram hesabıma erişimi olacak. Veya istersen sen verebilirsin ben seni eklerim.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
bi dakka,tosla'daki kodu bedavayamı alıyorsun?

Kratosdeniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
106
O oyunlar nedir!? STEAM Destek sana gerekli açıklamayı yapacaktır. Onlar ile iletişime geç

Not: GTA VC için?!

Levren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar Steam destek ile iletişime geçtim ve yardımcı oldular. Eğer gelecekten gelip aynı hatayı alıyorsanız Steam desteğe bir uğrayın derim. Sorunum çözüldü konu kapanabilir.