Steamdeki oyunu Epicten devam etmek?

Bu konuyu okuyanlar

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Merhaba. Biliyorsunuz ki Epic GTA V i ücretsiz dağıttı. Ben de Steamde eskiden beri vardı oyun. Şimdi Epic e tekrar Gta yüklemeden bir soru sormak istiyorum.

GTA için Rockstar hesabıyla giriş yapıyoruz ya. Acaba Epic e oyunu indirdiğimde o hesapla giriş yaptığımda Steamdeki story modundan Epicte de kaldığım yerden mi devam eder mi? Yoksa sıfırdan mı oyuna başlanır?

(Neden Epicten oynamak istiyorsun Steamden oynamaya devam et derseniz: Steamdekinde online oynama ekini almadım. Sadece story modu satın almıştım.

26¥¥26

Profesör
Reaksiyon puanı
1,554
Merhaba. Biliyorsunuz ki Epic GTA V i ücretsiz dağıttı. Ben de Steamde eskiden beri vardı oyun. Şimdi Epic e tekrar Gta yüklemeden bir soru sormak istiyorum.

GTA için Rockstar hesabıyla giriş yapıyoruz ya. Acaba Epic e oyunu indirdiğimde o hesapla giriş yaptığımda Steamdeki story modundan Epicte de kaldığım yerden mi devam eder mi? Yoksa sıfırdan mı oyuna başlanır?

(Neden Epicten oynamak istiyorsun Steamden oynamaya devam et derseniz: Steamdekinde online oynama ekini almadım. Sadece story modu satın almıştım.
Benim bildiğim Epic Games e Steam ve Facebook hesabınızı bağlayabilirsiniz.Ama Steame Epic Games hesabınızı bağlayabilir misiniz bilmiyorum.

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Benim bildiğim Epic Games e Steam ve Facebook hesabınızı bağlayabilirsiniz.Ama Steame Epic Games hesabınızı bağlayabilir misiniz bilmiyorum.
Steam hesabını Epic e değil hocam Rockstar hesabı oluyor ya. Hatta steamde ilk girişte sağ üstte logged in diyor rockstar hesabının. Bununla giriş yapılabilir mi? Yapılırsa oyun kaldığı yerden devam eder mi? (Epicte yüklü olmadığı için şuan deneyemiyorum. Yüklemesi de zaman alacak malum büyklüğünden)

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Kendi cevabımı veriyim. Evet Steamden oynadığım oyunu epic e kurdum ve rockstar hesabımla giriş yaptığımda oyun kaldığı yerden oynamaya devam etti.

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Rockstar Games hesabı ile kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,386
Online olarak kaldığınız yerden devam edersiniz ama online olmayan story modda devam edemezsiniz.

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Online olarak kaldığınız yerden devam edersiniz ama online olmayan story modda devam edemezsiniz.
Online oynamıyorum hocam. Story mod kaldığı yerden devam etti epicte. Hatta ayarlar bile steamdekiyle senkron oldu (key bindler vs)

Son mesajlar