Steam'de ücretsiz sahip olabileceğiniz 9 başarili oyun

Steam'de yer alan ve ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz oyunlar arasından en çok beğenilen 9 tanesini sizin için derledik.Eğer oyunları kalabalık bir ekip olarak oynamaktan ve FPS oyunlardan keyif alıyorsanız, Valve'nin sevilen oyunlarından olan Team Fortress 2'yi sevebilirsiniz.

UnturnedTek ya da çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz bir tür hayatta kalma oyunu olan Unturned; zombilerin istila ettiği bir dünyada geçiyor ve basit ama eğlenceli grafikleriyle de dikkat çekiyor.

Empires ModFPS severler için bir diğer seçenek ise Empires Mod. İki takımdan birini seçerek mücadele edip karşı takımın 'imparatorluğunu' yıkmak üzerine kurulu olan oyun, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz keyifli bir yapım.

War ThunderArcade ve simülasyonu bir arada sunan keyifli oyunlardan biri olan War Thunder, çıktığı dönemden bu yana olumlu eleştiriler almış başarılı bir yapım.Zombie DefenseDalgalar halinde üzerinize gelen zombilerden takım arkadaşlarınızla birlikte kurtulmaya çalıştığınız eğlenceli bir kule savunma oyunu olan Zombie Defense, mobil cihazlar üzerinden de oynanabiliyor.

RobocraftRakiplerle mücadele edip kazandığınız puanlarla kendi 'dövüş aracı'nızı tasarlayabildiğiniz Robocraft, yeni bir oyun arayanların göz atabileceği oyunlardan biri.

OnraidÇok oyunculu ve tek oyunculu oynama seçenekleriyle oyunseverlerin karşısına çıkan Onraid, 2D oyunlardan keyif alanlar için oldukça keyif verici olacaktır.

Regeria HopeMüvekkilinizi savunmak için delillerle uğraşıp yaşanan olayları çözmeniz gereken Regeria Hope, listemizde yer alan görece en farklı oyun diyebiliriz.

kaynak ;Steam'de Ücretsiz Sahip Olabileceğiniz 9 Başarılı Oyun | Weblayk
 

The Judge

bmbozbey
Yönetici
Moderatör
Sorarlar insana "Warframe" nerede diye :D
Ücretsiz Online kategorisinde en iyi oyunlardan bi tanesi :D
 
Üst