Yardım Steam'de iade edilen oyunun parasıyla başka bir oyun alamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

CharliesBoth

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Merhabalar dün 24 TL'ye My Summer Car satın aldım ve oyunu iade ettim. Ardından steam cüzdanıma ''Bekleyen 24 TL'' şeklinde gözüküyordu. Ayrıca my summer car aldıktan sonra artan 23,64 TL parada vardı hesabımda. Bende bugün 40 TL'ye Far Cry 4 almak için sepete girdim fakat 16 lirayı iade paramdan almıyor kartımdan almaya çalışıyor. İade paramı nasıl harcayacağım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar dün 24 TL'ye My Summer Car satın aldım ve oyunu iade ettim. Ardından steam cüzdanıma ''Bekleyen 24 TL'' şeklinde gözüküyordu. Ayrıca my summer car aldıktan sonra artan 23,64 TL parada vardı hesabımda. Bende bugün 40 TL'ye Far Cry 4 almak için sepete girdim fakat 16 lirayı iade paramdan almıyor kartımdan almaya çalışıyor. İade paramı nasıl harcayacağım?
Sorunu çözdüm 7 gün beklemem gerekiyormuş yeni öğrendim

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,004 bayt · Görüntüleme: 56

Agony+

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
2 sene oldu param hâla gelmedi

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,260
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorunu çözdüm 7 gün beklemem gerekiyormuş yeni öğrendim
7 gün mü? 24 saat sonra kullanılabiliyor o