Yardım Steamdan Rainbow 6 satın aldım uplay hesabımı unuttum

Bu konuyu okuyanlar

CaleHenituse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Steamden 24 temmuzda Rainbow Six Siege satın aldım. Oyuna girerken uplay istedi hesap oluşturdum. 2.9 saat oynadım sonradan sildim. Şimdi tekrar yükledim hangi e-maile bağladığımı hatırlamıyorum. Oyunu oynayabilmemin bir yolu var mı? Oynayamazsam eğer oynayamadığım için iade alabilmemin bir yolu var mı? 14 günlük süre ve 2 saatlik oynama süresi aşılmış

ilkaybaki

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Steamden 24 temmuzda Rainbow Six Siege satın aldım. Oyuna girerken uplay istedi hesap oluşturdum. 2.9 saat oynadım sonradan sildim. Şimdi tekrar yükledim hangi e-maile bağladığımı hatırlamıyorum. Oyunu oynayabilmemin bir yolu var mı? Oynayamazsam eğer oynayamadığım için iade alabilmemin bir yolu var mı? 14 günlük süre ve 2 saatlik oynama süresi aşılmış
E-postasını hatırlamıyorsan yapacak bir şey yok yeni hesap açman gerekcek.
Oyunu 14 gün ve 2 saat süresi aşılmış oyunları başka yoldan satamazsın, anca steam hesabını satabilirsin.

CaleHenituse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
E-postasını hatırlamıyorsan yapacak bir şey yok yeni hesap açman gerekcek.
Oyunu 14 gün ve 2 saat süresi aşılmış oyunları başka yoldan satamazsın, anca steam hesabını satabilirsin.
yeni hesap açtım da yine giremiyorum oyuna(yeni hesapta oyuna sahip değilsin gibi bir şey diyor steama bağlamama rağmen). oyunu yeni hesaptan açma veya aktarma şansım var mı

ilkaybaki

Asistan
Reaksiyon puanı
86
yeni hesap açtım da yine giremiyorum oyuna(yeni hesapta oyuna sahip değilsin gibi bir şey diyor steama bağlamama rağmen). oyunu yeni hesaptan açma veya aktarma şansım var mı
Oyunu, hesabı ve ubisoft'u silip tekrar oyunu yükle.

Hypnamed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16

Bir Ubisoft oyununu Steam üzerinden aldığında o oyun Ubisoft hesabına bağlanıyor ve aynı Steam hesabı üzerinden farklı bir Ubisoft hesabı ile oyuna girmeyi denediğinde bu oyun bu hesaba ait değil tarzından bir hata veriyor. Yanlış hatırlamıyorsam hatayı verirken ekranda oyunun yanında hangi hesaba ait ise o hesabın maili yazıyordu, mail adresini hatırlıyorsan şifremi unuttum yapıp hesabını geri alabilirsin.