Steam'daki para karta aktarılabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Merhaba, ben CS:GO isimli oyundaki eşyalarımı topluluk pazarında satacağım fakat sattığım eşyalardan gelen parayı steam da harcamak istemiyorum ininal kart veya iban ıma aktarmak istiyorum böyle bir şey mümkünmüdür?
Mümkünse nasıl yapılır?
Teşekkürler :)

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Bynogame,oyunfor gibi bir site üzerinden satarak karta çekebilirsin.

Steam bakiyesini nakite çevirmenin tek yolu birine istediği oyun veya eşyayı almak. Yani müşteri bulması en zor yöntem.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Bynogame,oyunfor gibi bir site üzerinden satarak karta çekebilirsin.

Steam bakiyesini nakite çevirmenin tek yolu birine istediği oyun veya eşyayı almak. Yani müşteri bulması en zor yöntem.
Bynogame ye biraz göz atmıştım ama pek anlamadım, nasıl yapmam gerektiği hakkında yardımcı olurmusunuz veya rehber bir video vb varsa atabilirmisiniz?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Bynogame ye biraz göz atmıştım ama pek anlamadım, nasıl yapmam gerektiği hakkında yardımcı olurmusunuz veya rehber bir video vb varsa atabilirmisiniz?
Rehber var mı bilmiyorum. Hatırladığım kadar yazayım.
Sitenin belli bir komisyon yüzdesi var.
Örneğin;
0-50tl için %20
50-100tl için %15
100+ TL için %10

Envanterin herkese açık konumda ve eşyanda,hesabinda takas cezası olmadığı sürece 3 5 TL üzerinde değeri olan eşyaların sitede gözükür. Arada statrakt eşyaları kabul etmeyebiliyor.

Sen ürünü site üzerinden satışa çıkardığında steam pazarında olduğu gibi kullanamama durumu olmaz. Sitede ayni eşyayı steamden daha ucuza satmaya çalışan çoksa ona göre fiyatlandirma yapmalısın, alıcı bulamazsın.

Bir esya satildiginda sms ile bilgilendirilirsin. Alıcı vazgecmedigi sürece 12 veya 24 saatin olması gerekiyor teslimat için.
Canlı desteğe yazıyorsun eşya satılmış diye ve kontrol edip link atıyorlar. Linki açıp Satılan ürünü alıcıya gönderiyorsun. Sonra alıcının parasını senin site bakiyene ekliyorlar.
Site bakiyen sattigin eşyalarla 20 veya 25 TL üzerinde olduğu an karta cekebilirsin. Karta çekme ücreti genelde 5 TL.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Rehber var mı bilmiyorum. Hatırladığım kadar yazayım.
Sitenin belli bir komisyon yüzdesi var.
Örneğin;
0-50tl için %20
50-100tl için %15
100+ TL için %10

Envanterin herkese açık konumda ve eşyanda,hesabinda takas cezası olmadığı sürece 3 5 TL üzerinde değeri olan eşyaların sitede gözükür. Arada statrakt eşyaları kabul etmeyebiliyor.

Sen ürünü site üzerinden satışa çıkardığında steam pazarında olduğu gibi kullanamama durumu olmaz. Sitede ayni eşyayı steamden daha ucuza satmaya çalışan çoksa ona göre fiyatlandirma yapmalısın, alıcı bulamazsın.

Bir esya satildiginda sms ile bilgilendirilirsin. Alıcı vazgecmedigi sürece 12 veya 24 saatin olması gerekiyor teslimat için.
Canlı desteğe yazıyorsun eşya satılmış diye ve kontrol edip link atıyorlar. Linki açıp Satılan ürünü gönderiyorsun. Sonra alıcının parasını senin site bakiyene ekliyorlar.
Site bakiyen sattigin eşyalarla 20 veya 25 TL üzerinde olduğu an karta cekebilirsin. Karta çekme ücreti genelde 5 TL.
Anladım Teşekkürler