Steam Yasak Kaldırma

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Windays

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yıllar önce bir arkadaş steam hesabını bana vermişti fakat hesabın dolandırıcılık sebebiyle yasaklamaları vardı. Şimdi ise cs go envanterinde güzel eşyalar, kasalar var fakat yasaktan dolayı değerlendiremiyorum. Steam desteğe her mesaj attığımda da otomatik bir mesaj atıyorlar "
Bu hesaptaki kısıtlamaları inceledim ve gerekçeli bir şekilde uygulandıklarını onayladım.

Kilit hesabınızdan kaldırılmayacaktır. Bu talep artık kapatılmıştır.

Steam Support"

Bunun bir çözümü var mıdır ?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Yıllar önce bir arkadaş steam hesabını bana vermişti fakat hesabın dolandırıcılık sebebiyle yasaklamaları vardı. Şimdi ise cs go envanterinde güzel eşyalar, kasalar var fakat yasaktan dolayı değerlendiremiyorum. Steam desteğe her mesaj attığımda da otomatik bir mesaj atıyorlar "
Bu hesaptaki kısıtlamaları inceledim ve gerekçeli bir şekilde uygulandıklarını onayladım.

Steam Support"

Steam yapamıyorsa biz nasıl yapalım? Hayır bir çözümü yok.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Steam bu konularda kesin ve net tavır sergiliyor. Ayrıca arkadaşımın dediği gibi biz nasıl açalım banı.

kayacaN0

Asistan
Reaksiyon puanı
220

Steam Support"

yani hocam dolandırıcılıktan yasaklanmış hile falan olsa belki olurdu ama steam bile kaldırmıyor bizim yapacak birşeyimiz yok

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Geçmişte yaptıklarınızın sonucunu çekmektesiniz. Destek ekibinin de size bildirdiği üzere haklı gerekçelerle banlanmışsınız. Bu durumda yasağınızı kaldırmanın yolu bulunmamakta kendilerinin de belirttiği üzere. Bizim de bu tip bir desteğimiz bulunmamakta. Yapacak bir şey yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...