Yardım Steam, oyun konumu değişme

Bu konuyu okuyanlar

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
C de gta 5 yüklüydü, bende steamin konumundan Gta 5 i aldım D ye attım, oyuna girince oyunu baştan yüklüyor ama D, steam library de oyun var,orya attım. nasıl yapabilirim ?

Son düzenleme:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Oyun İsmi-Sağ Tık-Özellikler-Yerel Dosyalar-Move Install Folder” tuşuna basın. Yeni oluşturduğunuz kütüphane klasörünü seçin.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
@ThorJ
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşin saçm tarafı, c de gta 5 yoktu, güncelleme gelmiş,yaptım orda klasör oluşturmuş kendine bende d de olan klasöre attım yine açılmadı.
Deniyim onu
Oyun İsmi-Sağ Tık-Özellikler-Yerel Dosyalar-Move Install Folder” tuşuna basın. Yeni oluşturduğunuz kütüphane klasörünü seçin.

Son düzenleme:

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
@ThorJ
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşin saçm tarafı, c de gta 5 yoktu, güncelleme gelmiş,yaptım orda klasör oluşturmuş kendine bende d de olan klasöre attım yine açılmadı.
Deniyim onu
Onun bir ayarı vardı, sen direkt olarak atarsan açılmasında tabi sorun olur.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Şuan olayı tam anlamadım güncelleme sonrası algılamadı vs.
Ancak normal şartlarda oyunu farklı bir yere taşımak için taşımak istediğin alanda kütüphane oluşturmalısın.
Kütüphane oluşturmak için;
Steam uygulamasını açıp sol üstteki Steam yazısına tıkla - Ayarlar - İndirmeler kısmında "Kütüphane Klasörleri" var. Bu kısımdan yeni kütüphane klasörünü oluştur.

Oyunu taşımak için;
Sonrasında "Kütüphane - Oyuna sağ tık Özellikler - Yerel dosyalar - Yükleme klasörünü" taşı dersin. İşlemler bittikten sonra oyuna girebilirsin.

Elle yapılan taşımalarda sıkıntı çıkabiliyor.
Geçen format sonrası 4 5 oyunu elle taşımak zorunda kaldım. 1 tanesinde anlamadığım şekilde klasör silindi.

Asıl oyun dosyalarını farklı bir yere ayırdım. Sonrasında oyunu istediğim sekmeye indirmeye başlayıp biraz indikten sonra indirmeyi durdurup klasörleri yer değiştirdim ve oyun dosyalarını doğrulattım. (Eğer yeterli depolaman varsa her ihtimale karşı asıl klasörün yedeğini al.)

Son düzenleme:

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Şuan olayı tam anlamadım güncelleme sonrası algılamadı vs.
Ancak normal şartlarda oyunu farklı bir yere taşımak için taşımak istediğin alanda kütüphane oluşturmalısın.
Kütüphane oluşturmak için;
Steam uygulamasını açıp sol üstteki Steam yazısına tıkla - Ayarlar - İndirmeler kısmında "Kütüphane Klasörleri" var. Bu kısımdan yeni kütüphane klasörünü oluştur.

Oyunu taşımak için;
Sonrasında "Kütüphane - Oyuna sağ tık Özellikler - Yerel dosyalar - Yükleme klasörünü" taşı dersin. İşlemler bittikten sonra oyuna girebilirsin.

Elle yapılan taşımalarda sıkıntı çıkabiliyor.
Geçen format sonrası 4 5 oyunu elle taşımak zorunda kaldım. 1 tanesinde anlamadığım şekilde klasör silindi.

Asıl oyun dosyalarını farklı bir yere ayırdım. Sonrasında oyunu istediğim sekmeye indirmeye başlayıp biraz indikten sonra indirmeyi durdurup klasörleri yer değiştirdim ve oyun dosyalarını doğrulattım. (Eğer yeterli depolaman varsa her ihtimale karşı asıl klasörün yedeğini al.)
Ben en iyisi siliyim yeniden yükliyim.
Hikaye modundaki ilerlemelerimde gidermi peki silip yüklesem, Social Cluba bağlı

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ben en iyisi siliyim yeniden yükliyim.
Hikaye modundaki ilerlemelerimde gidermi peki silip yüklesem, Social Cluba bağlı
Gta5 müptelası değilim de save dosyası belgelerde olur oyunların. Silip yüklemeyi göze aldıysan en son yazdığım şeyi dene.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
@UnFrGvnG Neden kızgın attın?
Gta5 müptelası değilim dememden mi ? Epicten bir kaç kez girip sıkılıp çıktımda o yüzden öyle yazdım ? Yani save dosyan sadece pcde mi saklanıyor yoksa sistemede mi kaydediliyor bilmiyorum.