Steam Oyun Ekleme Sıkıntım.

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Arkadaşlar Malum ki beleş oyun görünce yerimde duramıyorum. Steame bakayım derken Browserden Contrabanda Police oyununu bedava gördüm. Kaçırır mıyım hiç?
Daldım hesabıma.

Neyse ekleme filan derken Kütüpaneye ücretsiz 51 oyun ekledim. Ama eklemeye devam ederken yeni gördüğüm ücretsiz oyunlarda Oyunu İndir butonuna basıyorum sadece sayfayı yeniliyor her defasında. Oyunu Kütüphaneye eklemiyor.

Nedir bu programın sorunu he?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
WT neyine yetmiyor görmiyeyim seni başka oyunlarda bir daha .
Ordanda her gün Oyuna giriş bonuslarımı kapıyorum ?
Sonra Point Blank giriş bonusu kapıyorum.
Sonra Epic`e gözatıyorum yeni ücretsiz oyun gelmiş mi?

Şimdi de Steam bakayım derken Aman Yarabbi dandik oyunlar olsalar bile ne kadar ücretsiz oyun var be. Kapayım dedim ?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
İşin şakası herkes de var bedava oyun muhabbeti ekliyor ama oynamıyor.veya tek oyun takılıyor genelde.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Demosunu mu veya Prologue olanını mı söylüyorsun? Ben Prologue olanını kütüphaneme ekledim bir sorun yok. Kütüphaneden yükleye tıkladım yüklüyor. Bende sorun yok.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Demosunu mu veya Prologue olanını mı söylüyorsun? Ben Prologue olanını kütüphaneme ekledim bir sorun yok. Kütüphaneden yükleye tıkladım yüklüyor. Bende sorun yok.
Yok yok Peşpeşe Başka başka oyunlar ekledim. Devam ederkene dahada ekleme yapmıyor sadece oyun sayfasını yeniliyor.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Arkadaşlar Malum ki beleş oyun görünce yerimde duramıyorum. Steame bakayım derken Browserden Contrabanda Police oyununu bedava gördüm. Kaçırır mıyım hiç?
Daldım hesabıma.

Neyse ekleme filan derken Kütüpaneye ücretsiz 51 oyun ekledim. Ama eklemeye devam ederken yeni gördüğüm ücretsiz oyunlarda Oyunu İndir butonuna basıyorum sadece sayfayı yeniliyor her defasında. Oyunu Kütüphaneye eklemiyor.

Nedir bu programın sorunu he?
Abi bence normal böyle birşey olması bende oyun falan satın aldığımda hep böyle hatalarla karşılaşıyorum kapatıp açınca düzeliyordu bende.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Bedava seyleri kim sevmez...