Steam iade edilen oyunu tekrar alma

Beag_5

Öğrenci
Arkadaşlar geçen sene normal fiyatla aldığım 2 oyun yaz indirimlerinde acaip derecede ucuzluyor planim şu şekilde :
Aldığım 2 oyunu yaz indirimlerinde iade edip tekrar indirimli fiyatla satin almak 31 tl ye aldığım oyun 8 tl ye 24 e aldığım oyun 2 tl ye düşüyor totelde 45 tl kar ediyorum
Bu planda başarılı olurmuyum ?

nixc0r

Profesör
Arkadaşlar geçen sene normal fiyatla aldığım 2 oyun yaz indirimlerinde acaip derecede ucuzluyor planim şu şekilde :
Aldığım 2 oyunu yaz indirimlerinde iade edip tekrar indirimli fiyatla satin almak 31 tl ye aldığım oyun 8 tl ye 24 e aldığım oyun 2 tl ye düşüyor totelde 45 tl kar ediyorum
aynen kardeşim aynen steam o kadar aptal ki senin kaça aldığını bilmeyip indirimsiz fiyatla iade edecekler

İade etme süresi var, olamazsın.

smumcu59

Öğrenci
Öyle bir imkanın yok bir oyunu 2 saat ten fazla oynarsan iade etmeyi denediğin zaman adamlar 2 saatten fazla oynamışın politikamıza aykırı diyordu. 2 Saat oynamasan bile belli bir gün sınırı var eğer o sınır içinde iade etmezsen birdaha hiç iade edemezsin.

Froseth

Profesör
2 saatten fazla oynarsan ve satın almanın üstünden 14 gün geçerse iade edemiyorsun. Ayrıca iadeler satın aldığın fiyat üzerinden yapılıyor.

Mali654987

Asistan
Peki oyunu 2 saat oynamadım ve 14 gün geçmedi iade edip birkaç gün sonra tekrar alabilir miyim böyle bir döngü olabilir mi

EmreGndmr

Doçent
İade politikası iade edeceğiniz oyunun üzerinden 14 gün geçmemesi ve oyunu 2 saatten fazla oynamamanız durumunda geçerli olur ve eğer iadeniz kabul olursa satın aldığınız fiyattan iade gerçekleşir