Steam hesabımı çaldırdım :(

Bu konuyu okuyanlar

Krakendude

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Yaklaşık iki gün önce "i want friends" diye birinin arkadaşlık isteğini kabul ettim. Dün bu adam bana mesaj attı yeni açılan sitemize 5 dolar ile başlayabilirsiniz falan. Ben de aptallık yapıp girdim. Anında hesabın e-posta adresi, şifresi falan değişti. Steame ticket attım ve bekliyorum. İstedikleri bilgileri girdim üstüne aldığım oyunların e-postama gelen faturalarını falan ss attim. Hesabımı geri alabilir miyim, tahminen ne kadar sürer ve hesabi geri vermezlerse yine de beni bilgilendirirler mi?
Cevaplarsaniz sevinirim

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Sorun olmaz hesabı geri alırsın genelde bu durumlarda kullanıcılar hesaplarını geri alıyorlar hesapta steam guard varmıydı ayrıca şifre kullanıcı adı isteyen sitelere giriş yapma steam hesabını önce steam sitesinden giriş yap o şekilde bağlamaya çalış büyük siteler şifre kullanıcı adı istemez..

Krakendude

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun olmaz hesabı geri alırsın genelde bu durumlarda kullanıcılar hesaplarını geri alıyorlar hesapta steam guard varmıydı ayrıca şifre kullanıcı adı isteyen sitelere giriş yapma steam hesabını önce steam sitesinden giriş yap o şekilde bağlamaya çalış büyük siteler şifre kullanıcı adı istemez..
Steam guard falan vardı güvenliği tamdı ama resmen kendi ellerimle verdim hesabi, aninda her şeyi değiştirildi. Supporta her şeyi yazdim kanıtları sundum. Bekliyorum