Steam hesabımı çaldırdım

Bu konuyu okuyanlar

Jstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
bugun telefonumun taksitini ödeyebilmek için satmaya çalıştığım steam hesabımı çaldırdım steam guard e posta telefon numarasıa erişimim yok geri alabilirmiyim konuyla alakası olan lutfen iletişime geçsin.....

ne olur goren cevap yazsın

Spawn oluyorsa ozur dilerim lakin çok önemli çalan kişinin kimliğinin ön yüzü var elimde ve cuzdan kodu aldıydım sanırım oylede geri alınıyormuş

Son düzenleyen moderatör:

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Steama ingilizce ticket at delilleriyle birlikte geri alırsın

Jstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
öncelikle hzılı yanıtlarınız için teşekkurler az önce hesaba bakım envateri falan boşaltmış zaten artık pek bi anlamı kalmadı lakin yinede geri almak istiyorum dediğiniz adımları uyguladım parolamı değiştirme kısmında çalan kişinin telefon umarasının sonu çıkıyor bunlara artık ulaşımım yok dediğimde de sonuç alamadım ....

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Merak ettiğimden soruyorum ne kadar değerinde bir hesaptı

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Olsun facebookta gruplarda takaslar satışlar gerçekleşiyor yarısı dolandırıcı cıkıyor ve hesabı geri alıyorlar sen ticket at delil göster kesin alırsın uğraş al kazanmasın o

Jstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Olsun facebookta gruplarda takaslar satışlar gerçekleşiyor yarısı dolandırıcı cıkıyor ve hesabı geri alıyorlar sen ticket at delil göster kesin alırsın uğraş al kazanmasın o

amacımda o zaten elimde kimliğinin ön yuzu falan var lakin burası onun yeri değil şu ticket işi nasıl oluyor bide dil seviyem en alt düzeyde

Jstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
amacımda o zaten elimde kimliğinin ön yuzu falan var lakin burası onun yeri değil şu ticket işi nasıl oluyor bide dil seviyem en alt düzeyde

peki ticket vs. bir yolla geri alabilirsem steam cuzdanımdaki para yı geri alabilirmiyim

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
hiç ticket atmadıgım için malesef bilmiyorum

Jstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
cevabınıza göre uğraşmayı bırakıp başka yollara yoneleceğim lakin steam cuzdanımdaki parayı alabiliyorsam hesabımı alana kadar uğraşacağım.....

Teşekkürler..

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
peki ticket vs. bir yolla geri alabilirsem steam cuzdanımdaki para yı geri alabilirmiyim

Bir kereligine mahsus calinan itemleri veya cüzdandaki parayi geri veriyorlar diye biliyorum. Bunun haricindeki tüm isteklerinizi geri cevireceklerdir. Eger steam guard acik degildiyse ve herhangi bir koruma yöntemi kullanmadiysaniz bu durum degisebilir.

Hesabinizdan siz sorumlusunuz cünkü.

Jstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bir kereligine mahsus calinan itemleri veya cüzdandaki parayi geri veriyorlar diye biliyorum. Bunun haricindeki tüm isteklerinizi geri cevireceklerdir. Eger steam guard acik degildiyse ve herhangi bir koruma yöntemi kullanmadiysaniz bu durum degisebilir.

Hesabinizdan siz sorumlusunuz cünkü.

çok teşekkurler steam guard falan herşey vardı hala geri almaya çalışıyorum ama bir sonuç alamadım yinede teşekkurler

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
çok teşekkurler steam guard falan herşey vardı hala geri almaya çalışıyorum ama bir sonuç alamadım yinede teşekkurler

Valve'nin cevap vermesi biraz zaman alacaktir. Steam guard acik olmasina ragmen hesabinizi nasil caldilar?

Jstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Steam a kayıtlı olan telefon numarasını degistirken gelen onay kodunu verdim steam guarda güvenerek lakin telefon numarasından guarda erisilebildigini bilmiyordum

Hala geri alma şansım varsa kredi kartından aldığım cüzdan kodunun faturasına nasıl erisirim

Jstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Güncel

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
O zaman şöyle yapabilirsiniz.

Hesabımı çaldırdım diye ticket açın, hesabınıza giriş yaptığınız ismi, daha önce kullandığınız e-posta adresini, eski şifrenizi, içinde hangi oyunların bulunduğunu ve gerekirse kredi kartı bilgilerini verebilirsiniz.

Bunların yeterli olması lazım.

Jstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
O zaman şöyle yapabilirsiniz.

Hesabımı çaldırdım diye ticket açın, hesabınıza giriş yaptığınız ismi, daha önce kullandığınız e-posta adresini, eski şifrenizi, içinde hangi oyunların bulunduğunu ve gerekirse kredi kartı bilgilerini verebilirsiniz.

Bunların yeterli olması lazım.

deniyeceğim adam dunden beri mesaj atıyor dalga geçmek amaçlı uyraşmamın tek sebebi o, şu ticket asıl atılıyor mail gibimi

Jstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
ingilizce ticket attım ve geri dönüş oldu lakin napmam gerektiğini anlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim...

Hello,

It doesn't look like your message contains some of the information that we need to verify that you own this account.

Please provide as much of the following as you can and we will assist you as soon as possible:

If you purchased software through Steam with a credit card, please confirm the card type (Visa, Mastercard, Discover, American Express), full name on the card, and last four digits of the card used with the order(s).

If you purchased software through Steam using one of the payment options provided by BoaCompra, please provide a screenshot of a BoaCompra delivery receipt for a purchase you have made through BoaCompra for the Steam account.

If you cannot access your delivery receipts, please contact BoaCompra support and request a copy of your purchase history report:

Ajuda - Tire suas dúvidas de como funciona o Go4gold

If you added funds to your account using a Steam Wallet Code, please handwrite your Support Ticket Number ********** on the card or receipt above the code (the number should not be written on a separate piece of paper or inserted with an image editor) and reply with a digital photo or scan of the code in .jpg format. Please ensure that you submit a full-color image, rather than a photocopy.

After verifying your proof of ownership we will gladly assist you with this issue.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Verdiğiniz bilgilerin eksik olduğunu söylemişler.

Hangi kartı kullandığınızı, kartın kimin üzerine olduğunu ve son dört hanesini belirtin demişler.

Elinizde hiç satın aldığınız cüzdan kodları var mı? Varsa onu da ekleyiniz.

Jstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Verdiğiniz bilgilerin eksik olduğunu söylemişler.

Hangi kartı kullandığınızı, kartın kimin üzerine olduğunu ve son dört hanesini belirtin demişler.

Elinizde hiç satın aldığınız cüzdan kodları var mı? Varsa onu da ekleyiniz.

Öncelikle her turlu yardiminiz için teşekkürler ederim hepsini alt alta yazzam hiç diyaloga girmeden olurmu ?

Jstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Rica ederim.

Diyaloga girmenize gerek yok. Gereken bilgileri vermeniz yeterli olacaktir.

Dediğiniz bilgileri girerek cevap yazdım yanıt bekliyorum ....

olumlu yada olumsuz yanıt aldığımda size geri dönüş yapacağım . tecrübelerinize dayanarak tahmini bir geri donuş zamanı verebilirmisiniz teşekkurler