Steam Hesabım Çalındı ://

Bu konuyu okuyanlar

thebattzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bugün steam hesabım çalındı herşeyi değişmiş bilgilerin yok mu yardımcı olabilecek :( E-posta adresimin şifresini hemen değiştim ancak başka e-posta eklemiş hesaba

Son düzenleme:

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Giriş yerinde şifremi unuttum de hiç birine erişimim yok diye diye ilerle sonunda senden bazı bilgiler isteyecek satın alımlar için kullandığın fiş vs varsa isteyecek hepsini eksiksiz doldur mail olarak gönder. Geri dönüş yaparlar.

thebattzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
dc var mı varsa dc den yardımcı olabilir misin ?

thebattzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
şifremi unuttum a basınca ya telefon istiyor ya da e mail
hiçbirine erişimim yok diye bi seçenek yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

YOUR ACCOUNT IS ALREADY LOCKED!
The account '************' has already been self-locked. You can't lock this account again at this time.

thebattzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
videolar izledim hesap adıyla alıyolar da aynı ekrana gelince ya telefon ya e posta istiyor

thebattzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
The account '************' has already been self-locked. You can't lock this account again at this time.

Bu ne demek oluyo peki birarz araştırdım da pek bişey bulamadım

"Melih"

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,931
Google çeviri baktım.
HESABINIZ ZATEN KİLİTLENDİ!
'************' hesabı zaten kendi kendine kilitlendi. Bu hesabı şu anda tekrar kilitleyemezsiniz.

Bu ne demek oluyo peki birarz araştırdım da pek bişey bulamadım

thebattzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Steam desteğe bir şekilde ticket attım son kullandığım keyleri vs herşeyi attım umarım gelir

thebattzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
eyw

eyw

Gelirse yazarım buraya zaten diğer arkadaşlara yardımcı olabilmek için de discordumun kalıcı linkini koyarım

Son düzenleme:

omerthecan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
eyw

eyw

Gelirse yazarım buraya zaten diğer arkadaşlara yardımcı olabilmek için de discordumun kalıcı linkini koyarım
Ulaaa benimde dün gitti uykulu uykulu skin sitesinden çıldırcam desteğe yazdım senin gibi kimliğimi bile yolladım kartımın noyu falan attım hatta çalınmadan 1 saat önce alien isolation almıştım indirimde diye onun makbuzuda yolladım sabah 8 de 24 saat olucak ama niye bu kadar yavaş işliyo bunlar bilmiyommçok dolular belkide

Yaklaşık 10 15 cevap attığım destekten 5 dk önce mesaj geldi şu şekilde ve halloldu oley
"
Merhaba.

Gecikme için özür dilerim ve bu bilgi için teşekkür ederim. Görünüşe göre hesap tehlikeye girmiş. Hesaba yetkisiz erişimi önlemek için, Steam Guard Mobil kimlik Doğrulayıcısını etkinleştirmenizi öneririm.

Hesap şifresini sıfırladım ve yeni giriş bilgilerini bizimle iletişime geçtiğiniz e-posta adresine gönderdim. E-posta alınmazsa, lütfen spam veya Çöp Kutusu klasörünü kontrol edin.

Herhangi bir güvenlik sıfırlamasında olduğu gibi, hesap 15 gün boyunca Topluluk pazarında ticaret yapamaz veya satın alamaz/satamaz.

Hesap güvenliği önerilerimizi de gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Buhar Desteği
Necati"

eyw

eyw

Neon birader bişi dicem benim arkadaş listemde neon biye biri var onada link göndermiş adam benim hesaptan ve zaten benimki dün sabah çalındı seninki ikindide çalındı benden giden linke tıklamayasın nickim omerthecandeco

Son düzenleme:

yigitalp19

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Steam desteğe bir şekilde ticket attım son kullandığım keyleri vs herşeyi attım umarım gelir
Selam hesabın kilitlenebildiği için şanslısın benimkini çalanlar hesabımın herşeyini değiştirmiş ama geri aldım ama kilitleyemedim. Eğer mailine gelen makbuzları atarsan hesabını geri verirler.

thebattzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar tekrardan selam steam desteğe attığım ticket sonuç buldu gerçekten sorunumu 24 saat içerisinde çözdüler hesabımı geri aldım eğer olur da hesabınızı kaptırırsanız paniklemeyin videolar izleyin orda neler yapılacağı açık bir şekilde gösteriliyor ancak ona rağmen yapamazsanız KALICI dc linkimi bırakıyorum yapamayan olursa beni bulabilir Join the ? HeLL_GuardianS ? Discord Server!

Herkese yardımları için çok teşekkür ederim ^^

Yok benim steam nickim farklı. Yardımlarınız bilgilendirmeleriniz için teşekkürler