Steam hesabım çalındı.

Bu konuyu okuyanlar

The Law

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar dün akşam bulunduğum steam grubuna bir link geldi. Klasik çalınma durumu zaten cs'de item kazanıcaksın diye tıklarsın link'e ve hesap gg olur. Neyse site uzantısına baktığımda güvenli olarak gösteriyordu ve bende direk bilgileri yazdım. Steam guard kodunu istedi, o an anlamadım ama aslında guard kaldırma kodunu girmişim oraya :( Neyse daha 5 dk geçmeden mail'e bildirim geldi tel-no kaldırıldı,mail değiştirildi diye yani kısacası hiç bir türlü erişimim yok. Ticket atmayı deniyorum ama daha o sekmeye gelemedim bile sürekli şifrenizi girin alanına götürüyor parola unuttum dediğim zaman ise mail hesabına kod gönderiyor ama sorun şu ki farklı mail hesabına. Doldurmam gereken form falan mı var acaba lütfen bilen birisi yardımcı olabilirmi

The Law

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Steam Guard'ı kaldırmış olsanız bile, mail adresi değişikliğinde size bildirim maili gelmesi lazım. Eğer bilginiz yoksa, sizden haber vermenizi istiyorlar.

The Law

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Steam destek talebime çok geç cevap gelmiş olsada hesabı aldım. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim