Yardım Steam hesabı çalındı

Bu konuyu okuyanlar

Tulparr5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizlere kuzenimin yaşadığı bir sorundan bahsetmek istiyorum steam guardı olan bir steam hesabı var ve bu gün hesaba hiçbir şekilde giriş yapamadı ben hesabına baktığımda ise hesabındaki vitrinler,arka plan fotoğrafı, oyunları, envanterini göremiyordum yani hesap bomboş gözüküyordu sadece steam leveli, nicki ve profili gözüküyordu uğraştık ve hesaba hiçbir şekilde giremedik 1 saat önce numaranız kaldırıldı diye bir mail gelmiş sanırsam ne yapmalıyız ? steam hesabının şuanki görüntüsünü koydum

elatreiNN

ShiftDelete.net - Sosyal Medya Yöneticisi
SDN
Reaksiyon puanı
48
Steam'e ticket atıp destek almalısınız. Kendilerinin de çok bir şey yapabileceğini sanmıyorum. Numara falan kaldırıldıysa hesabı geri alabileceğinizden emin değilim.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,394
Sizlere kuzenimin yaşadığı bir sorundan bahsetmek istiyorum steam guardı olan bir steam hesabı var ve bu gün hesaba hiçbir şekilde giriş yapamadı ben hesabına baktığımda ise hesabındaki vitrinler,arka plan fotoğrafı, oyunları, envanterini göremiyordum yani hesap bomboş gözüküyordu sadece steam leveli, nicki ve profili gözüküyordu uğraştık ve hesaba hiçbir şekilde giremedik 1 saat önce numaranız kaldırıldı diye bir mail gelmiş sanırsam ne yapmalıyız ? steam hesabının şuanki görüntüsünü koydum
Hesapta satın alınan oyunların satın alım bilgileri mail adresinde varsa bunu steam destek ekibine ileterek hesabın size ait olduğunu kanıtlayabilirsiniz.