Steam Harcamam Limiti Geçmedi

Bu konuyu okuyanlar

Yakup_ygl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben steam'den yz indirimlerinden cs go aldım ama steam beni limit harcamamı geçmedi olarak gösteriyor ve bakiyemide 3.20 lira olarak gösteriyor sonra bir oyun daha aldım 1.05 liraya onuda limit harcamalarında göstermedi acil yardım edermisimiz

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,317
Merhaba toplamda tüm harcamalarınız 5$'ı geçmesi gerekmektedir. Yaz indirimi ile CS:Go aldığınızda sanırım indirimler ile 5$'ı geçemediniz.

Steam Mağazası'nda en az $5.00 USD'lik bir harcama yapmalısınız. Mevcut kısıtlı kullanıcı harcamanızı görmek için buraya tıklayın.

Bu özelliklere erişmenizi sağlayacak bazı satın alma örnekleri şöyledir:

• Steam Cüzdanınıza 5 Amerikan Doları veya daha fazla bir yükleme gerçekleştirmek
  • Steam Mağazasından 5 Amerikan Doları veya daha fazlasına denk oyun veya oyunlar satın almak
  • Steam hesabınıza 5 Amerikan Dolarına denk bir Steam Cüzdan kartı yüklemek
  • Steam Mağazasından 5 Amerikan Doları veya daha fazlasına denk bir Steam Hediyesi satın almak (Arkadaşınızdan bir Steam hediyesi veya dijital hediye kartı almak sayılmaz)
Her Steam satışı toplamı Amerikan Doları üzerinden takip edilir. Eğer Steam Mağazanızın para birimi Amerikan Doları değilse, işlem günlük takas oranları kullanılarak otomatik olarak Amerikan Dolarına çevrilir ve takip edilir.