Steam Guard kurmadan e-posta doğrulaması yeterli mi?

Bu konuyu okuyanlar

yoldas07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar birkaç sorum olacak, bir forumda CS:GO'da aynı telefon numarası ve e-posta adresi ile istediğin kadar hesap açabiliyorsun dedi. Mesela Steam Guard'ı android telefona kurduğun zaman bir hesaptan diğerine geçtiğin zaman sorun olmuyor mu? Benim bildiğim Steam güvenliğe çok önem veren bir şirket. O arkadaşın dediği doğru mu? Ve diğer bir soru, bir arkadaş bilgi verdi pazarı Steam Guard kurmadan kullanabiliyoruz dedi, sadece e-posta doğrulaması yeterliymiş. teyit etmek için tekrar sorayım dedim, Steam Guard olmadan sadece e-posta doğrulaması ile pazarı sorunsuz kullanan var mı? Steam Guard kurmadan sadece e-posta adresi doğrulayarak pazarda sorunsuz alış-veriş-takas-hediye gönderme falan yapılabiliyor mu?

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Aynı telefon numarası ve e-posta adresi ile birden fazla hesap açmanız olası birşey değil.
Steam topluluk pazarına ulaşabilmeniz için en az 5 Abd doları yatırmanız gerekli.Hesabı kurarsınız doğrulamayı yaparsınız fakat sadece pazara bakarsınız,alışveriş yapamazsınız.O arkadaşta yalan söylemiş size.

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Steam guard insanın başına gelebilecek en güzel şeydir. :) Zira sen başkasına şifreni bile versen sen onay vermeden hiçbir şey yapamaz.

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Steam pazarına erişebilmek için hesabınızın erişimi kalkmış olması ve Steam Guard'ın 15 gün aktif olması gerekiyor.

yoldas07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
15 günlük bekleme süresini ve 5 dolar karşılığı TL yatırmamız gerektiğini biliyorum..Merak ettiğim aynı telefon numarasından birden fazla hesap açarsak bir sorun olur mu ? hesapların kapatılma ihtimali var mı ?