Steam Ay Takvimi Yeni Yıl indiriminde ne almayı düşünüyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
11
Steam Steam Ay Takvimi Yeni Yıl indirimi tarihi geçen gün sızdırıldı. İndirim 11-15 Şubat arasında olacağı söyleniliyor. Siz ne alacaksınız? ya da oyun alacak mısınız?

Benim almak istediklerim: Borderlands 2, Max Payne 3, Batman Arkham City ve Speedrunners.

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Steam Steam Ay Takvimi Yeni Yıl indirimi tarihi geçen gün sızdırıldı. İndirim 11-15 Şubat arasında olacağı söyleniliyor. Siz ne alacaksınız? ya da oyun alacak mısınız?

Benim almak istediklerim: Borderlands 2, Max Payne 3, Batman Arkham City ve Speedrunners.
Yine kart kasacağım anlaşılan
Geçen indirimlerde delirip yaklaşık 23 TL'lik kart stoğu yapmıştım.Onun üzerine ekleyerek birkaç oyun almıştım...

Şu an gündemimde yazılım ve oyun yapımı gibi şeyler olduğundan Gamemaker Studio güzel bir indirime girerse onu almayı düşünüyorum
Onun dışında Deadcells Hades gibi oyunlarda da gözüm var
İstek listem şöyle;

enesenesbera

Doçent
Reaksiyon puanı
232

ben malesef oyunu indiremeyeceğim :(

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Arkadaşlarımı ikna edebilirsem bu
Bilgisayarım kaldırmıyor ama fiyatı artacağından dolayı bunu da almak istiyorum. Emin değilim.