Steam 2x hata

Bu konuyu okuyanlar

MurAdmin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selamun aleyküm, Steamden 2 farklı hata alıyorum. Şöyle;

İlk problem oyun indirirken veya güncellenirken "Disk yazma" hatası ile karşılaşıyordum, oyunu indirirken durduk yere indirdiğim oyun duraksıyor devam ettirdiğim zaman yine duruyordu. Steam'i sildim ve tekrardan yükledim bu yüzden de ikinci sorun oluştu.

İkince problem ise şuan aldığım bi' hata. Silip yükledikten sonra güncelleme oldu doğal olarak ve 187MB güncellendikten sonra "Steam - Fatal Error" hatası oluşuyor. Hatada "Steam, güncelleme için çevrimiçi olmalıdır. Lütfen ağ bağlantınızı doğrulayın ve yeniden deneyin" yazıyor. Nasıl çözeceğim hakkında hiç bir fikrim yok. İki hata için yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ağ hatası bendede oldu. Çözümü şöyle buldum. Steami tamamen kapatın (saatin ordan)
Komut istemi (cmd) yi yönetici çalıştırın. Aşağıdaki kalın yazılmış kodu yapıştırın enter basın.
"C:\\Program Files (x86)\\Steam\\bin\\SteamService.exe" /repair

alt satırında completed lı cümle yazar. Ardindan cmd yi kapatip Steami tekrar çalıştırın.

Çözüm bulamadığım zamanlar ise revo uninstaller ile kayit defterinde kalıntı bırakmayacak şekilde kaldırıp tekrar steami kuruyorum. Tabi oyun dosyalarını, kaldırma dan önce başka yere taşıyip oyunu tekrar indirmekle uğraşmıyorum

Son düzenleme:

MurAdmin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ağ hatası bendede oldu. Çözümü şöyle buldum. Steami tamamen kapatın (saatin ordan)
Komut istemi (cmd) yi yönetici çalıştırın. Aşağıdaki kalın yazılmış kodu yapıştırın enter basın.
"C:\\Program Files (x86)\\Steam\\bin\\SteamService.exe" /repair

alt satırında completed lı cümle yazar. Ardindan cmd yi kapatip Steami tekrar çalıştırın.

Çözüm bulamadığım zamanlar ise revo uninstaller ile kayit defterinde kalıntı bırakmayacak şekilde kaldırıp tekrar steami kuruyorum. Tabi oyun dosyalarını, kaldırma dan önce başka yere taşıyip oyunu tekrar indirmekle uğraşmıyorum

Abi senin dediğin gibi yaptım ama hala aynı hatayı alıyorum.

Son mesajlar