Star Citizen: 22 mayıs - 1 haziran arası ücretsiz denenebilecek

Bu konuyu okuyanlar

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
yarından itibaren free fly event sayesinde oyunu deneyebileceksiniz.

peki star citizen nedir? space sim türünü bir sonraki evreye taşımak isteyen bir girişim. oyun dünyasının en büyük ve karmaşık magazinsel hikayelerinden biri. hakkında sayısız söylenti, dedikodu ve entrika dönen bir proje.

şu ana kadar 300 milyon dolara yaklaşan bir bağış toplayabilen tek oyun. kuşku eleştiri ve inovasyon dolu bir öykü. zamanında arka çıkanlardan biri de bendim ama o zamanki gözlemlerimle değmeyeceğine karar verip iade etmiştim. birkaç yıl oldu. şimdi tekrar deneyip görmek istiyorum. oyunlarda yapılamaz denip de yaptıkları çok şey var, kendilerinin yaparız diyip henüz yapmadıkları da.

ayrıca crytek firmasıyla adı çok anılan bir proje. açılan davalar, geri çekilen davalar, gelecekte tekrar açılacak davalar. amerika'da iade istekleri kabul olmadığı için dava açan insanlar, bir yandan hala ayda yüzbin ve milyon dolarlar toplaması. bu oyunun tamamlanıp çıktığını görecek kadar yaşamak istiyorum şahsen. artık olacak olmayacak tartışması yerine tamamen "keşke olsa" düşüncesine odaklandım.