Stajyer bilgisayarında lisanssız solidworks ?

Bu konuyu okuyanlar

Assismr977

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
eylül ayında okulun onayladığı bir yerde staja başladım 3 aylık
eylül ayında bilgisayarıma çalışan biri solidi kurdu
ekim ayında bilgisayarın yakalandı dediler bilgisayarına format atalım daha getirme dediler.
geçen hafta arayıp solidden avukatların bastığını bende bilgisayarın fişinin olup olmadığını eğer varsa bilgisayarla gelirsem yırtacaklarını söylediler yok dedim
dün haftaya gelip şirketin değil kendi kurduğumu oraya gelip avukatlara söylememi istediler veya kimlik bilgilerini at hiç gelmeden de halledebiliriz dediler.
bu olaylar üzerine okulun rektörüne yazdım ve devreye girdi. sakın hiç bir şey yollama ve kabul etme dediler.
biz ilgileneceğiz görüşeceğiz dedi. sizce başım belaya girer mi ?

MustiRG07

Profesör
Reaksiyon puanı
1,798
eylül ayında okulun onayladığı bir yerde staja başladım 3 aylık
eylül ayında bilgisayarıma çalışan biri solidi kurdu
ekim ayında bilgisayarın yakalandı dediler bilgisayarına format atalım daha getirme dediler.
geçen hafta arayıp solidden avukatların bastığını bende bilgisayarın fişinin olup olmadığını eğer varsa bilgisayarla gelirsem yırtacaklarını söylediler yok dedim
dün haftaya gelip şirketin değil kendi kurduğumu oraya gelip avukatlara söylememi istediler veya kimlik bilgilerini at hiç gelmeden de halledebiliriz dediler.
bu olaylar üzerine okulun rektörüne yazdım ve devreye girdi. sakın hiç bir şey yollama ve kabul etme dediler.
biz ilgileneceğiz görüşeceğiz dedi. sizce başım belaya girer mi ?
Okulun rektörü karıştıysa bir şey olmaz bu arada sen neler yaşamışsın ya :D