ssd okuma yazma

Bu konuyu okuyanlar

b1lg1s1zadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam ben M2 SSD aldım aldım bilgisayarı hızlandırmak için ssd geldi taktım anakarta fln hiçbir sorun yok Windows u ssd ye kurdum ondan sonra okuma yazma testi yaptım 3200 /1200 çıktı bunda da sorun yok ssd yi taktıntan sonra bilgisayar hızlandı baya gerek açılış olsun gerek chrome açılış oyun açılış fln sıkıntı yok ama dosya atarken gösterdiği değerleri vermiyor usb3.0 dan normal (burda normalden derken kastettiğim herkesin evinde bulunan 8 gb lik ucuz müzik atmak için kullandığı flaş bellek) bir flaştan dosya atarken boyutu 5gb civarı 8mb/sn aynı şekilde atarken de aynı ve 2 farklı usb den biri 3.0 biri 2.0 birinden diğerine dosya atarken de yine aynı bilgisayardan 3.0 dan atarken de aynı kaliteli bir harici harddisk ten (3.0 çıkışlı) atarken veya alırken 120mb/sn oluyor C klosöründen D ye atarkende 10 gblik dosyayı 130mb/sn de atıyor ve zip dosyayı açarkende yavaş açıyor sebebi nedir i herşeyi kontrol ettim ve sıkıntı gözükmüyor elimden geldiğince anlatmaya çalıştım ve ssd nin modeli
Adata XPG SPECTRIX S40G RGB 256 GB M.2 SSD 3500/1200 MBs ssd nin modeli bu teknobiyotikten aldım ve sıkıntı gözükmüyor