Yardım SSD alacağım, önerileriniz neler?

Bu konuyu okuyanlar

emrebozkurtt34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
9 senelik laptobuma ssd almak istiyorum çok yavaşladı sata 3 ve 2.5 inç olması gerekiyor anladığım kadarı ile bu ssd sizce nasıl alınır mı önerebileceğiniz başka bir ssd var mı ?

mumps

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

raspa16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yüksek fiyat vermene gerek yok sistem eski zaten James DONKEY 256 GB SSD al işini görür fiyatı da makul

emrebozkurtt34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yüksek fiyat vermene gerek yok sistem eski zaten James DONKEY 256 GB SSD al işini görür fiyatı da makul
Samsung kaliteli ve daha uzun ömürlü olduğu için tercih etmeyi düşündüm James DONKEY’de güzel bir marka ona da bakarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence gayet guzel daha once kullandim uzun yillar sorun cikarmadi.

Ayrica ona yakin Kingston`da var asagidakinide degerlendirebilirsiniz.

Hafıza olarak gösterdiğin ürün daha fazla ama okuma yazma hızı olarak samsung çok daha iyi bir konumda ve arada sadece 50₺ var çok fazla hafıza isteyen oyun oynamadığım için 250Gb’lık Samsung daha çok işime yarayacak gibi

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,848
James Donkey ssdler genelde sorunlu oluyor. Attılan linklerde ki ürünler çok daha iyi tercihiniz kendini kanıtlamış bir markadan olsun.

emrebozkurtt34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
2side sizi memnun eder.
Ben de öyle düşünüyorum da emin olmak istiyorum 1 kere alıyorum sağlam bir şey alayım diyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

James Donkey ssdler genelde sorunlu oluyor. Attılan linklerde ki ürünler çok daha iyi tercihiniz kendini kanıtlamış bir markadan olsun.
O yüzden Samsung düşünüyorum hem uzun ömürlü olur hem de 1 kere alıyorum sağlam bir şey alayım

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
9 senelik laptobuma ssd almak istiyorum çok yavaşladı sata 3 ve 2.5 inç olması gerekiyor anladığım kadarı ile bu ssd sizce nasıl alınır mı önerebileceğiniz başka bir ssd var mı ?
870 EVO'yu alabilirsiniz.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Bence gayet guzel daha once kullandim uzun yillar sorun cikarmadi.

Ayrica ona yakin Kingston`da var asagidakinide degerlendirebilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla bu SSD kronik sorunlu. Bir arkadaşımda 120GB sürümü var, çabuk sağlık düşmesi gibi şeyler var.

Son mesajlar