Spotify'de müzik dinlemek için neden üye olmak zorundayız?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba, ben Shazam'dan tarattığım bir şarkıyı YouTube'da bulamadım ve Spotify'e yönlendirdi. Ancak oradan müzik dinlemek için üye olmak zorundayız. Peki bunu neden yapmak zorundayız?
 

BHA

Paylaşmak Güzeldir..
Yönetici
Moderatör
Neden üyelik istiyor premium üyelik alırsanız bunun kontrolunu ve tek hesapta kullanımının kontrolu için yapılıyor hocam. ÜYelik sistemi ile bir çok özellikte bu sayede açılıyor tabi. Mesela listelerinizi her yerde ulaşabilmek. Bütün platformlardan kolaylıkla müziklerinizi dinlemek gibi gibi
 

ardagrbz

Profesör
Düşük bir ücretle bir sürü özellik ve milyonlarca şarkı imkanı sunuyor. Bir zamandan sonra da müzik zevkini algılayıp sizin için özel listeler ve keşif listeleri oluşturuyor. Bir de indirme avanajı var tabi.
Ayrıca sosyal medya tarzı bir yapısı da var listelerinizi herkese açık yapıp insanların dinlemesini sağlayabilir ve dilediğiniz kişiyi takip edip o kişinin listelerine de ulaşabilirsiniz.
Aslında müzik dinlemek için illaha premium paket almanıza gerek yok. Reklamlı versiyonunda satte 6 şarkı atlama imkanı sunuyor ama bunu shuffle şeklinde yapıyor.
 

Son mesajlar

Üst
stat counter