Spotify Hakkında Herşey - SDN Özel

Bu konuyu okuyanlar

octavarium

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Merhaba arkadaşlar, bu videomda Spotify'ı ele aldım.Bildiğiniz gibi Facebook ile gelen yeniliklerden birisi de müzik servisi.Spotify'ın Facebook'a dahil olması ile birlikte sevdiğiniz müzikleri facebook arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz mümkün.Ama Spotify şimdilik sadece Amerika'da kullanılan bir servis olduğu için diğer kullanıcılara özellikle Türkiye'deki kullanıcıların da yararlanması mümkün değil.Bu konuda çeşitli anlatımlar olsa da (proxy- hotspot shield yazılımı vs.) bu yöntemler işe yaramamakla birlikte herkese yönelik olmadığını da belirtmek isterim.Bu anlatımımda konuyu en basite indirgeyerek herkese hitap edecek şekilde ele almaya çalıştım.Eğer Spotify'ı merak ediyorsanız videoyu izleyip, öğrenebilirsiniz.Unutmadan bu anlatımın eşi benzeri yoktur, araştırmam sonucu siz değerli shiftdeletenet okurları ile paylaşmak istedim.

[video=youtube;Qsakxd8UGX0]http://www.youtube.com/watch?v=Qsakxd8UGX0[/video]

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
yeni konu açmayıp buraya yazayım dedim.
Şu an İsveç'te paşalar gibi Spotify kullanıyorum. Yakında Türkiye'ye döneceğim. 14 günlük süre verecek bana. Ondan sonra da elveda Spotify malesef.
Premium ya da Unlimited üyelik aldığım takdirde sınırsız seyahat sürem oluyor ve Türkiye'de de paşa paşa kullanabiliyorum.
Ama İsveç'e kayıtlı bir kredi kartı olması gerekiyor.
Spotify'ı Türkiye'de başka bir şekilde kullanma yolu var mı acaba? Premium almak tercihim ama malesef Türkiye'den almamıza izin vermiyor Spotify.

Son mesajlar