Öneri Sporcular için hızlı yemek önerileri

Bu konuyu okuyanlar

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
350
Arkadaşlar öncelikle selam, vücut geliştirme sporu ile uğraşıyorum beslenmeme dikkat ediyorum fakat okula gittiğimde yiyecek sağlıklı bir şey bulamıyorum simit poğaça falan yemek istemiyorum ama başka bişey bulamıyorum sabahları hazırlayacak vakit bulamıyorum hemen satın alıp yiyebileceğim marketten bakkaldan vs. neler olabilir önerilerinizi bekliyorum

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Döner ayran denedin mi? :D Yemek bulmadığım anda severim.
İşte olunca genelde 4 sosis kızartıp üzerine 4 yumurta kırıyorum. Fanta ile gömüyorum.
Eğer yemek olmasa dönerciye koşucam :D

Tabi sadece yumurta sosis yemiyorum hep yanlış anlaşılmasın. Her gün farklı yemek. Ama kilo almıyorum niyeyse

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Arkadaşlar öncelikle selam, vücut geliştirme sporu ile uğraşıyorum beslenmeme dikkat ediyorum fakat okula gittiğimde yiyecek sağlıklı bir şey bulamıyorum simit poğaça falan yemek istemiyorum ama başka bişey bulamıyorum sabahları hazırlayacak vakit bulamıyorum hemen satın alıp yiyebileceğim marketten bakkaldan vs. neler olabilir önerilerinizi bekliyorum
Ton balığı yiyebilirsin ama neden evde sabah hazırlayıp okula götürmüyorsun ?

Wyntkha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
marketlerde satılan hazır günlük sandviçler var protein değerleri de yüksek onlardan alabilirsin. yanına da kantinden sıcak çay mis gibi kahvaltı

tolgamert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
fit yemeğin yemek kitabını al orada bir çok tarif var sabahtan değilde akşam yaparsın sabah hazırlayıp götürürsün dışardan almanı tavsiye etmem