Spigen Note 9 Pro için kılıf

Bu konuyu okuyanlar

skıllcrusheren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhabalar redmi note 9 pro telefonuma spigen bir kılıf almak istiyorum ama hiç bir İnternet sitesinde telefona uygun spigen kılıf bulamadim nerden bulabilirim

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Spigen Note 9 Pro için kılıf üretmiş.
Hepsiburada'dan bulabilirsiniz.
Hatta Amazon ve trendyol'da da var.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Peki asıl amacım kamerayı cizdirmemek kamerayı koruyan sağlam bi kılıf markası biliyor musunuz ne almalıyım
Kamera camını özel olarak koruyan bir aksesuar bilmiyorum ancak muhtemelen piyasadaki birçok kılıf kamera çıkıntısını kapatıyordur.
@Yasiin Note 9 Pro kullanıcısı. Kılıf tercihinde danışabilirsiniz.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Konu başlığını değişmelisin

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Ben İnternetten üç parça kılıf almıştım, bir süre kullandım kamera kısmına ayriyeten bir koruma vardı çizilmesi vs çok zordu, sonra sıkıldım birazda ağır geliyordu telefonundan normal bir kılıf aldım, istersen 3 parça kılıfın linkini atabilirim.

skıllcrusheren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ben İnternetten üç parça kılıf almıştım, bir süre kullandım kamera kısmına ayriyeten bir koruma vardı çizilmesi vs çok zordu, sonra sıkıldım birazda ağır geliyordu telefonundan normal bir kılıf aldım, istersen 3 parça kılıfın linkini atabilirim.
Telefonun kılıfı korumuyor gibi geliyor kamerayı hepsiburada dan baktığımda spigen note9 s note 9 note 9 pro 3 ü yazdığı için ne kadar iyi hiç bilmiyorum şimdi okullar da açılıyor kameranın çizilmesini istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Spigen Xiaomi Redmi Note 9S / Note 9 Pro Max / Note 9 Pro Fiyatı mesala bu korur mu baya kalına benziyor kamera çerçevesi bide telefona olur mu

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Telefonun kılıfı korumuyor gibi geliyor kamerayı hepsiburada dan baktığımda spigen note9 s note 9 note 9 pro 3 ü yazdığı için ne kadar iyi hiç bilmiyorum şimdi okullar da açılıyor kameranın çizilmesini istemiyorum

Spigen Xiaomi Redmi Note 9S / Note 9 Pro Max / Note 9 Pro Fiyatı mesala bu korur mu baya kalına benziyor kamera çerçevesi bide telefona olur mu
Şunlara bakın isterseniz.

skıllcrusheren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Şunlara bakın isterseniz.

Ürün hakkındaki düşünceleriniz neler

Kullanım nasıldı

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968

Kullanım nasıldı
Güzeldi fakat ben çok hafif kılıflar seviyorum o yüzden kullanmayı bıraktım hafif bir silikon kılıf tarzı bir kılıf aldım.

skıllcrusheren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9