Spigen kılıf hediyeli SDN Cevaplıyor #143

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

KaanArli

Asistan
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 143. bölümü bugün saat 18:00’da sizlerle. Bu yayınımızda, 2 adet Spigen marka telefon kılıfı hediye ediyoruz!

Çekilişi kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit! #SDNCevaplıyor hashtag'i ile canlı yayınımızı Twitter'dan paylaşın ve canlı yayınımızı beğenin, çekilişe katılın!

merhabalar iyi yayınlar iki sorum olacaktı
siz kendi paranızla alsanız hangi telefonu alırdınız (mi8 op6 s9+ ve p20pro yada herhangi bir telefon)

telefonların kamera karşılaştırması istiyoruz ve dslr ile karşılaştırma ne zaman geliyor video ve fotoğraf olarak (mi 8 kamerası insanı tatmin eder mi)

ibrahim474

Üyecik
General Mobile GM8 cihazına sizce android P güncellemesi çıktıktan sonra en hızlı bir şekilde 9.0 güncellemesini alacak mı? Vede Google asistan Türkiye ye ne zaman gelecek?

Son düzenleme:

furkanşah

Üyecik
Kardeşim bişi soracam Youtube kanalım var videolar çekiyorum moba tarzı. Kullandığım cihaz Sony xperia Z eski ama maddi durumum pek yok. Düşük miktarlı sesi ekran kayıtını güzel alabilecek bir cihaz önerirmisin

berkay tan

Üyecik
s7 edge var. oreo güncellemesi geldikten sonra hücre askıda adı altında %32 gibi bir şarj yeme sorunu oldu. daha önce 1 gün giden şarj yarım güne indi. bunun sebebi nedir.

Kaan Beyaz

Üyecik
Xiaomi MI MIX 2 alınır mı şu an sizce? 2300 liraya alınabilecek en iyi telefon mu ? Snapdragon 835 6GB RAM, Harika tasarım ?

Musti9897

Üyecik
Hakkı abiye selamlar Gm 6 kullanıyorum 8.1 güncellemesinden sonra telefonda internet ve şebeke çekmemeye başladı neden dolayı olabilir. Duyduğuma göre kronik bir sorunmuş bu doğrumu

erdemakdas

Üyecik
SORUM Hakkı Abiye geçen mail atmıştım YouTube videoları ön plana çıkarmıyor bunun bir çözümü var mı araştıracağız denişti

onderkul98

Üyecik
Ugreen marka bi kablosuz şarj cihazı sipariş ettim qi cihazlarda amper vs fark bulunuyor mu? Iphone adaptörüyle bağlasam prize telefonuma zarar verir mi?

AliGncy

Üyecik
İyi yayınlar abiler öncelikle :) iPhone 7/7 Plus hala alınır mı? 3000TL bütçeye önerebileceğiniz başka telefon var mıdır? Hakkı reis kralsın :)

stat counter