Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,
Uzun bir süre neredeyse beğenilen tüm ürünlerin stoğu yok ( 27 w şarj adaptör seti, iphone 11 için kılıflar ekran koruyucuları) Temmuz ayının ilk haftasınıda doldurmak üzereyiz .Stoklar ne zaman yenilecek acaba?
Merhaba,

Pandemi dolayısıyla ürünlerimizde sevkiyat gecikmesi yaşamıştık, bu ay sonunda stoklarımızda yenileme olacaktır, ayrıca önümüzdeki ay sonunda ise çok daha fazlasını stoklarımızda görebilirsiniz

Markamıza olan ilginiz için teşekkür ederiz!

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Spigen malzeme kalitesi bakımından memnunum 2 kılıfı sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ancak Amerika'ya sunulan ürün çeşitliliğini Türkiye'de de görmek isterim. :) Mesela iPhone için satılan kılıf çeşitliliği Türkiye'de daha az.

gokhan4851

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 1,5 yıl kadar önce tarafıma hediye gelen Slim Armor (S7 Edge) kılıfın Kickstand adı verilen plastik parçası tırnak yerinden kırıldı. Bunun üzerine sadece kırılan Kickstand adlı parçayı temin edebilmek adına Spigen WhatsApp hattı üzerinden müşteri hizmetleri iletişime geçtim. Müşteri hizmetleri tarafından verilen tek cevap "yedek parça temin edemiyoruz" şeklinde oldu. Açıkçası gerekli parçayı temin edemezsem de aynı kılıftan tekrar satın almayı düşünürken, MH'nin bu cevabı vazgeçmeme vesile oldu.
Diğer taraftan ise yasal olarak; Satış Sonrası Hizmetler Yönetmeliği'nin 12. Maddesinde açıkça "Üretici veya ithalatçılar, tüketicilerin talebi üzerine yedek parça satışından kaçınamazlar." ibaresi yer almaktadır.

Spigen, Türkiye'deki yasaları ve yönetmelikleri bilmiyor mu? Yoksa kasıtlı olarak ihlal mi ediyor?

berke05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Xiaomi Mi Note 10 Lite için ekran koruyucu üretimi olacak mı ? çok saçma telefonların kılıfları ekran koruyucuları var fakat mi note 10 lite gibi çok satan telefonların yok !

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,619
Bluetooth hoparlörlerinizde ne kadar sipariş verdiysem hep fabrika çıkışlı olarak ses gelmeme arızası ile karşılaşıp iade ettim. Ben mi şanssızım yoksa siz fabrika üretim denetimini biraz artırmalı mısınız acaba :)

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Spigen malzeme kalitesi bakımından memnunum 2 kılıfı sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ancak Amerika'ya sunulan ürün çeşitliliğini Türkiye'de de görmek isterim. :) Mesela iPhone için satılan kılıf çeşitliliği Türkiye'de daha az.
Merhaba,

Tüm ürün çeşitleri ülkemize getirilmektedir, pandemi dolayısıyla sevkiyatlarımızda gecikme yaşandı, ağustos ayında stoklarımız güncellenecektir

Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Xiaomi Mi Note 10 Lite için ekran koruyucu üretimi olacak mı ? çok saçma telefonların kılıfları ekran koruyucuları var fakat mi note 10 lite gibi çok satan telefonların yok !
Merhaba

Model çeşitliliğine kore merkezimiz karar vermektedir, ilgili model için ekran koruyucu talebinizi departmanımıza iletiyorum

Elendil_TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, neredeyse 3 aydır Huawei P30'un hiçbir stoğu yok. Yakın bir zamanda gelecek mi stoklara?

halilyılmazz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurt dışında spigen markası adı altında satılan ürünlerin yarısı falan herhalde türkiyede satışa sunuluyor. Örneğin
Apple AirPods Pro Case Ultra Hybrid veya Apple AirPods Pro Case Classic Shuffle
gibi ürünleri satın almak istiyorum ancak malesef türkiyede yıllardır aynı ürünleri getirip satmak dışında çıkamıyorsunuz umuyorum yakın zamanda ürün çeşitliliği artar son olarak
iPhone X Kılıf, Spigen Neo Hybrid Crystal ve airpods pro stokları aylardır yok satın alamıyorum telefon kılıfının renk seçeneğinde problem olduğu için sadece siyah ve pembe rengi gözüküyor gri rengi fotoğraf olarak verilsede seçim yapılıp satın alınamıyor stok güncellemesi yaparsanız memnun olurum.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Merhaba,websitenizden aldığım SE(2020) Kılıf dostu ekran koruyucu hakkında sıkıntı yaşadım.İlk sipariş verdiğimde ekran koruyucunun üst tarafı hafif çatlaktı daha sonra onu iade edip aynı üründen bir kez daha sipariş ettim.Bu sefer ürün sıkıntısız geldi ancak talimatlara uydum ve bir gram toz bırakmadım. Ona rağmen ekran koruyucuda saçma sapan baloncuk oluştu ve aparatları kullanmama rağmen yok olmadı.Daha önce 4 kere 7 Plus için taktım hiçbirinde sıkıntı olmadı ancak bu sipariş ettiklerim gerçekten kalitesizdi. Lütfen yardımcı olur musunuz? Görseller ben de mevcuttur.

Son düzenleme:

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Yurt dışında spigen markası adı altında satılan ürünlerin yarısı falan herhalde türkiyede satışa sunuluyor. Örneğin
Apple AirPods Pro Case Ultra Hybrid veya Apple AirPods Pro Case Classic Shuffle
gibi ürünleri satın almak istiyorum ancak malesef türkiyede yıllardır aynı ürünleri getirip satmak dışında çıkamıyorsunuz umuyorum yakın zamanda ürün çeşitliliği artar son olarak
iPhone X Kılıf, Spigen Neo Hybrid Crystal ve airpods pro stokları aylardır yok satın alamıyorum telefon kılıfının renk seçeneğinde problem olduğu için sadece siyah ve pembe rengi gözüküyor gri rengi fotoğraf olarak verilsede seçim yapılıp satın alınamıyor stok güncellemesi yaparsanız memnun olurum.
Merhaba,

Öncelikle değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Pandemi dolayısıyla stoklarımızda gecikmeler yaşanmıştı ancak şu anda stok çeşitliliğimiz artmaktadır, tüm modelleri stoklarımızda görebilirsiniz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,websitenizden aldığım SE(2020) Kılıf dostu ekran koruyucu hakkında sıkıntı yaşadım.İlk sipariş verdiğimde ekran koruyucunun üst tarafı hafif çatlaktı daha sonra onu iade edip aynı üründen bir kez daha sipariş ettim.Bu sefer ürün sıkıntısız geldi ancak talimatlara uydum ve bir gram toz bırakmadım. Ona rağmen ekran koruyucuda saçma sapan baloncuk oluştu ve aparatları kullanmama rağmen yok olmadı.Daha önce 4 kere 7 Plus için taktım hiçbirinde sıkıntı olmadı ancak bu sipariş ettiklerim gerçekten kalitesizdi. Lütfen yardımcı olur musunuz? Görseller ben de mevcuttur.
Merhaba,

Rica etsem sipariş numaranızı özelden iletebilir misiniz?

Teşekkürler

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
iPhone 6S için hala stoğunuz yok maalesef :) SGP11732 özellikle bu kılıfı bekliyorum. Getirebilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.
Merhaba,

Üretilen cihaz yılı 2 yıl ve üzerine çıktığında kılıf model çeşitliliğimiz de merkeze bağlı değişiklikler oluşabilmektedir. Güncel stok bilgimiz için aşağıdaki linkten inceleme yapabilirsiniz;

Teşekkürler!

met0x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Spigen Xiaomi Redmi Note 9 Pro için Ultra Hybrid Matte Black kılıfı stoklara gelecek mi acaba?

murat balkesen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba 11- 02- 2020 tarihinde iPhone XR Kılıf, Spigen Tough Armor XP Black kılıf aldım ama 2 ay olmadan kenarları soyulmaya başladı daha öncede spigen kılıf kullandım böyle bir sorun olmamıştı yardımcı olabilirseniz sevinirim

Kemal4678

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Xiaomi Mi Note 10 için ekran koruyucu bulamadım. Üretim mi yok, stok mu? Üretim yoksa üretime olacak mı bir bilgi var mı?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Spigen Xiaomi Redmi Note 9 Pro için Ultra Hybrid Matte Black kılıfı stoklara gelecek mi acaba?
Merhaba,

Ekim ayı içerisinde stoklarımıza girmesini planlıyoruz

Markamıza olan ilginiz için teşekkür ederiz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
merhaba 11- 02- 2020 tarihinde iPhone XR Kılıf, Spigen Tough Armor XP Black kılıf aldım ama 2 ay olmadan kenarları soyulmaya başladı daha öncede spigen kılıf kullandım böyle bir sorun olmamıştı yardımcı olabilirseniz sevinirim
Merhaba,

İletişim bilgilerinizi özel mesaj yolu ile iletebilir misiniz?

Teşekkürler!

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba Xiaomi Mi Note 10 için ekran koruyucu bulamadım. Üretim mi yok, stok mu? Üretim yoksa üretime olacak mı bir bilgi var mı?
Merhaba,

Maalesef şu an için Mi Note 10 modelinde üretilen ekran koruyucu çeşitimiz bulunmamaktadır. Model çeşitliliği kore merkezimiz tarafından belirlenmektedir. Talebinizi ilgili departmanımıza iletiyorum.

Markamıza olan ilgiliniz için teşekkür ederiz!

Efe Erdoğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Galaxy s8 tough armor kılıfındaki kick stand bozuldu en ufak dokunmada açılıyor ne yapmam gerek bir çözümü var mıdır

Yanmis gezegen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Samsung m51 için Rugged armor kılıf beklemekteyim ne zaman çıkar?

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
spigen benim için birdaha alışveriş yapılmayacak bir markadır.
zamanında iade de kargo ücreti isteyen bir firmadır. bazı forumlarda çok eleştiri alınca bunu değiştirdiler.
mate 20 lite için kılıf kullanıyorum zamanla bollaştı. kılıflarıda kalitesiz

Efe Erdoğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
spigen benim için birdaha alışveriş yapılmayacak bir markadır.
zamanında iade de kargo ücreti isteyen bir firmadır. bazı forumlarda çok eleştiri alınca bunu değiştirdiler.
mate 20 lite için kılıf kullanıyorum zamanla bollaştı. kılıflarıda kalitesiz
Bollaşma bende de oldu ama sorun edicek kadar değil diğer kılıflardan kaliteli mi kaliteli çok daha iyi koruyo mu koruyo sorun bitmiştir önemli olan işlevini yerine getirmesi mesela geçen yüksek bir yerden telefonu mermere düşürmeme rağmen şu an hayla sağlam

euz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, iPhone XR için aldığım kılıf, düzgünce kullanmama rağmen (güneşe ve sigara dumanına maruz kalmadı, ıslak mendille vs silinmedi) sararmış durumda. Spigen markasını severek kullanıyorum fakat bu durumda iade talep etmek durumundayım. Geri dönüşünüzü bekliyorum bir an önce.