Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

euz

Üyecik
Merhaba, iPhone XR için aldığım kılıf, düzgünce kullanmama rağmen (güneşe ve sigara dumanına maruz kalmadı, ıslak mendille vs silinmedi) sararmış durumda. Spigen markasını severek kullanıyorum fakat bu durumda iade talep etmek durumundayım. Geri dönüşünüzü bekliyorum bir an önce.

Zubeyira

Üyecik
Merhaba,
La manon clasy iphone 11 kullanıcısıyım kılıf gercekten tasarım olarak harika arkasındaki gold arması kılıfa müthiş hava katıyor lakın o armanın ömrü 2 ay sürüyor bide kılıf temin edilemiyor artık. aslında o arma sorunu çözülüp piyasaya sürülse herzaman tercihim olur gerçekten efsane olabilecek kılıf en kısa zamanda iphone 11 de yeniden görmek istiyoruz 👍🏻

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Merhaba, iPhone XR için aldığım kılıf, düzgünce kullanmama rağmen (güneşe ve sigara dumanına maruz kalmadı, ıslak mendille vs silinmedi) sararmış durumda. Spigen markasını severek kullanıyorum fakat bu durumda iade talep etmek durumundayım. Geri dönüşünüzü bekliyorum bir an önce.
Merhaba,

Rica etsem ürünle ilgili görselle birlikte info@spigen.com.tr adresimize mail atabilir misiniz?

Teşekkür eder,
İyi günler dileriz

Merhaba Kılıfınızı 4 yıldır lg g5 cihazımda kullandım en az 20 -25 kez düşürmeme rağmen hiç bir şekilde darbe Olmadı Gayet iyi kılıf memnunum