Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

combomdak

Üyecik
samsung note 8 için tough armor kılıf ve kavisli kırılmaz camınızı aldım..kılıftan çok memnunum fakat kırılmaz cam ile ilgili bir sorunum var..işim gereği tozlu bir ortamda çalışıyorum..kırılmaz camın altına çok kısa sürede ne yazık ki tozlar girmeye başladı..bunun önüne geçebileceğim bir yöntem var mı?
ekran korucu kırılmaz cam biraz daha alta doğru uzatılsa ve kılıfın içerisinde kalsa bu sorun ortadan kalkcak gibi geliyor..
sizin bir öneriniz varsa bu konuda lütfen söyleyin..hem darbelere karşı korumalı olsun hem de toza karşı daha iyi olsun istiyorum..önerilerinizi bekliyorum..
iyi çalışmalar

samsung note 8 için tough armor kılıf ve kavisli kırılmaz camınızı aldım..kılıftan çok memnunum fakat kırılmaz cam ile ilgili bir sorunum var..işim gereği tozlu bir ortamda çalışıyorum..kırılmaz camın altına çok kısa sürede ne yazık ki tozlar girmeye başladı..bunun önüne geçebileceğim bir yöntem var mı?
ekran korucu kırılmaz cam biraz daha alta doğru uzatılsa ve kılıfın içerisinde kalsa bu sorun ortadan kalkcak gibi geliyor..
sizin bir öneriniz varsa bu konuda lütfen söyleyin..hem darbelere karşı korumalı olsun hem de toza karşı daha iyi olsun istiyorum..önerilerinizi bekliyorum..
iyi çalışmalar
Merhaba,

Galaxy Note 8 için üretilen kırılmaz camlarımız cihazın yapısı gereği ekran kavisli olduğundan dolayı cihaz kılıflarımız ile beraber uyumlu olması için en uygun yapıda tasarlanmıştır. Bu nedenle cihaz da toz oluşma durumunun önüne geçilebilmesi için ön yüzeyini masaya bırakarak kullanabilir veya düzenli olarak ekran temizliğine önem göstermeniz bu durumun önüne geçmenizi sağlamaktadır.

İyi günler dileriz!

_zodiac_

Üyecik
s9 plus rugged armor kılıfım düzgün kullanıma rağmen bayağı esnedi telefon içinde hareket ediyor nasıl çözebilirim

riquelme

Üyecik
merhaba,

iphone 11 için sattığınız la manon calin deri kılıfları (siyah ve kahverengi) tekrar satışa sunacak mısınız acaba?

teşekkürler.

stat counter