Haber Spiderman No Way Home Fragmanı Yayınlandı! Doctor Octopus, Green Goblin, Electro Sürprizi!

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Bu senin en çok merakla beklenen filmleri arasında bulunan Sony, Marvel Ortak Yapımı Olan Spider Man : No Way Home 'dan ilk fragman geldi. Filmde daha önceki eski spiderman filmlerinin kötülerinin dönüşlerini görüyoruz. Doctor Octopus, Green Goblin, Electronun net şekilde fragmanda değinildiği gözüküyor. Film 17 Aralık 2021' de vizyona girmesi planlanıyor. Aşağıdan Traileri izleyebilirsiniz.

Sizce Snister Six' in Temelleri Atılıyor Olabilir Mi? Spiderverse Filmi olur mu Eski Spidermanlarıda görür müyüz?

Türkçe Altyazılı Fragman

Orjinal Fragman

Son düzenleme:

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Düşmanlardan Sadece Dr. Octopus net şekilde gözüküyor. Green Goblin'i bombasından, Electro'yu ise şimşekten anlıyoruz. Hatta Lizard ve Sandman'in olma ihtimali de var.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Düşmanlardan Sadece Dr. Octopus net şekilde gözüküyor. Green Goblin'i bombasından, Electro'yu ise şimşekten anlıyoruz. Hatta Lizard ve Sandman'in olma ihtimali de var.
Oraya birde Kingpin koy yada Vulture Snister Six Tamamlandı

Daredevili Matt Murdock avukat olarak bir daha görsek varya üfff

Son düzenleme:

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Bu senin en çok merakla beklenen filmleri arasında bulunan Sony, Marvel Ortak Yapımı Olan Spider Man : No Way Home 'dan ilk fragman geldi. Filmde daha önceki eski spiderman filmlerinin kötülerinin dönüşlerini görüyoruz. Doctor Octopus, Green Goblin, Electronun net şekilde fragmanda değinildiği gözüküyor. Film 17 Aralık 2021' de vizyona girmesi planlanıyor. Aşağıdan Traileri izleyebilirsiniz.

Sizce Snister Six' in Temelleri Atılıyor Olabilir Mi? Spiderverse Filmi olur mu Eski Spidermanlarıda görür müyüz?

Türkçe Altyazılı Fragman

Orjinal Fragman

Tobey Maguire ın bu film de olmasını bekliyorum. Doctor octopus un spiderman 2 deki aynı oyuncu ile geri dönmesini çok beğendim.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Oraya birde Kingpin koy yada Vulture Snister Six Tamamlandı

Daredevili Matt Murdock avukat olarak bir daha görsek varya üfff
Scorpion'u unutmuşsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tobey Maguire ın bu film de olmasını bekliyorum. Doctor octopus un spiderman 2 deki aynı oyuncu ile geri dönmesini çok beğendim.
Tobey veya Andrew filmde olmayacaklar. Sadece farklı bir zaman çizgisinden kötü adamlar geliyor.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Scorpion'u unutmuşsun.

Tobey veya Andrew filmde olmayacaklar. Sadece farklı bir zaman çizgisinden kötü adamlar geliyor.
Bn hala ümitliyim bee spider verse için setten resimler felanda sızmış tobey ve andrewin olduğu kimisi diyor gerçek kimisi diyoor fake belki son sahnede spider verse için gözükürler gözükmeselerde alfred molinayı yeniden 17 sene sonra izlemek keyif vericek villiem defouyu görürsek zaten tuzu biberi olacak

Bnde hala ümitliyim tobey için

Son düzenleme: