• Redmi Note 10 Pro vs POCO X3 Pro!

    Teknolojik ürünlerin fiyatları yükselirken, akıllı telefon fiyatları da bundan oldukça fazla etkileniyor. Son zamanlarda telefon almak istiyorsanız bu video tam da size göre.

Haber Spiderman: No Way Home Bilet Satışları Latin Ülkelerinde Kavgaya Neden Oldu!

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Profesör
Katılım
13 Nisan 2019
Mesajlar
3,989
Reaksiyon puanı
2,854
Puanları
113
Son dönemin en çok beklenen filmlerinden olan Spiderman : No Way Home 17 Aralıkta vizyona Girecek. Henüz ülkemizde bilet satışları başlamış durumda değil. 29 Kasım'da Amerika, Canada ve Latin Ülkelerinde Bilet Satışları Başlatan Sony Sinema Salonlarında ve Bilet Satan internet sitelerinda büyük izdihama yol açtı. Bilet satışları yapan siteler ilk günden aşırı yoğunluktan erişilmez duruma geldi. Latin ülkelerinde ise bu durum daha çok etki göstermiş durumda site üzerinden bilet alamayan izleyiciler sinema salonlarına akın ettiler.Film Bileti alamayan izleyiciler arasında kavga çıktı.AVENGERS END GAME GERİDE BIRAKBİLİR!

Bilet Satışların'da ilk 24 Saatte End Game'den Sonra En İyi Açılışı Yapan Film Oldu. Pandemi dönemini ve Avrupada henüz satışların başlamamış olması göz önünde bulundurulunca film vizyona girene kadar end game geride bırakması planlanlanıyor!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkiye'de Bilet Satışları 10 aralıkta başlayacakmış.
 
Son düzenleme:
Üst