spiderman far for home'da neler olacak

sizce filmde başka neler olabilir yazmayı unutmayın

• oscorp olur oscorp olmazsa olmaz

Kullanılan: 0 0.0%
  • kaptan britian falan yani

• rhino olmalı

• oscorp olursa garanti silver sable

• raiminin spiderman dansı :)

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Bu konuyu okuyanlar

forumcu bukalemun

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
şimdi düzgün konuşmam gerekirse spiderman çoğunuzun favori kahramanıdır ki benim favori kahramanım spiderman'dir ve gecen sene yayınlanan örümcek adam ev dönüş'ün devamı olan örümcek adam ev için çok uzak filmi hakkında az bilgimiz var.bizim tek isteğimiz bu filmi the amazing spiderman gibi çorba yapmasınlar filmin spiderman into the spider verse gibi iyi olmasını istiyoruz ve evet en iyi spiderman filmi siderman into the spider verse'dir her neyse şu anda söyleyeceğim şeyler çoğunlukla teori olacakdır haberiniz olsun. ilk konuşmamız gereken şey bu filmde neler olacak şimdi yapılan açıklamalarda bu dilm avenger endgame'den 10dk sonrasını anlatacak yani evet ironman öldü bes bellizateni filmde ironman dışında herkes var pepper pops dahi zateni bu filmde spiderman europa yolcuğunda olacak bunun 2 ihtimali var birincisi yine bir okul gezisi 2. ironman'i unutmak için tatile gidiyor ne biliyim önceki filmin sonunda mj'yi gördük yani marry jane. tabi michella da olabilir mj kurtarıldı.jpg kedisinin bir set fotorafı sızdırıldı bide örümcek adamın yeni bir kostümü bu fotorafta.çok değiştirimedi .
bu kim len.jpg ha bide spider noirimiz var.dikkatlice bakarsanız shield logosunu görürsünüz ki nick furry'de var ironman dışında herkes var lenbuda spider noir officall.jpg başka bir görünüşü.vay anası en sevdiğim spiderman bu filmde bu filme kesinlikle gitmeliyimbuda tam görünüşü harika gözüküyor değilmi bu kostüm hakkında 2 teori var 1.teoride bu kostüm spiderman'in kostüm modlarından biri hani ilk filmde öldürme modu falan buda gizlilik modu olabilir bencede öyle 2.teoride hani shield olacak ya işte bir shield ajanı olabilir spiderman her neyse bir film kesiti.jpg kötüler hakkında konuşmak gerekirse filmin ana kötüsü mystreio olacak. bazı sızdırılan mysterio görüntüleri gördüğünüz üzere mysterio'nun kostümün tamamlanmış kapağı hariç onuda fagramda görürüz herhalde. buarada kostüm mükemmel olmuş. gargolo.jpg tabikide tek kötü o değil filmde scorpionda olacak kedisini ilk filmin aftercredittin'de gördük

bu dimitri.png bununla beraber türk oyuncu olan duman acar'ın oynacağı dimitri'de var iyi iyi.jpg ilk filmden vulture'da olacak. shocker hakkında bir bilgi yok ama filmde olma ihtimal var
hydroman falan.jpg hydroman'da olacak fakat nerdeyse hiçbir bilgi yok napak :(
ilk filmde 10sn bile rolü olmayan kişi sizce martin lee yani mr negative olabilirmi bu müdür martin lee mi.jpg
bu mu prowler.jpg ilk filmde miles moralesin amcası ha evet bide miles morales bu filmde muhtemel olacak her neyse işte amcasını gördük kendisi çizgi romalarda prowler oluyordu filmde kısa bir rölü olabilir kim bilir. vulture,mysterio,hydroman,dimitri,scorion muhtemelen shocker ve bir ihtimal mr nagtive yani bu filmde sinister six olabilir bence bu film bizim için büyük bir olacak fagram yayınlanınca yeni bir forum açaçam ama oraya kadar spiderman ps4 oyunu ile idare edin. peki sizin düşünçeleriniz nedir bu benim ilk formum bu yüzden düşünçelerinizi yazın

forumcu bukalemun

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
halanı.gif
carry potter yorekok çakmasıdır tamammı :p

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 60368buarada bugün attığım sigma eleştirisinin fagramını izlemeyi unutmayın yarın gece eleştirecem oraya kadar gülmek için şu sigma fagramını izleyin link:https://forum.shiftdelete.net/threads/sigma-ile-gizli-gercekler.614460/

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 60368buarada bugün attığım sigma eleştirisinin fagramını izlemeyi unutmayın yarın gece eleştirecem oraya kadar gülmek için şu sigma fagramını izleyin

Son düzenleme: