Spider Verse Filmi Gerçek Mi Oluyor? Sızıntılar Devam Ediyor

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Arkadaslar uzun bi aradan sonra tobey maqiuru yeniden spiderman kostümünde görebileceğim için heyacanlıyım insallah olur tobeyli spidermani yeniden görmeyi bekliyorum daha önce morbius fragmanında tobeyli spidermanı gözümüze sokan sony daha sonra hollandlı spidermanın ikinci filminde Jonah Jameson için tobeyli spidermandaki Jk Simmonsu Kullandı daha sonra amazing spiderman 2 electro rolündeki Jamie Foxxun Holandlı spiderman 3 filminde yine electro olarak geri geliceği acıklandı bugün gelen sızıntılarda tobey magiurlu spider man 2 filminin kötüsü doctor octopus rolünü oynyan alfred molina hollandlı spiderman 3 filmiyle dönüş yapaackmıs eski rolünde hatta gizli sahnelerin bile cekildiği söyleniyor

Sizce gelirmi bu film?
sızıntılar devam ediyor var bi hayalimiz

EmirrimE

Asistan
Reaksiyon puanı
52
ben gelip gelmeyeceği hakkında pek fikrim yok ama bence ümitleri en az seviyede tutalım bu film harika olacak gibi gelmiyor bana nedense

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
ben gelip gelmeyeceği hakkında pek fikrim yok ama bence ümitleri en az seviyede tutalım bu film harika olacak gibi gelmiyor bana nedense
Bnce sağlam bir seneryo ile avangers etkisi yapabilir özellikle 2000 li yıllarda cocukluğu gecen herkesin içinde eski spidermanı yeniden görme isteği olduğunu düşünüyorum doctor strangete spiderman 3 te olacakmış paralel evren konularına gireckleri kesin

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Hobaaaa MJane Üzümlü Kekimde geliyomuş

Screenshot_2020-12-09-13-40-36-006_com.google.android.youtube.jpg

IMG_20201209_134345.jpg