🔥 Öne Çıkan Konular

Söz Dizisi 18 Eylül'de Başlayacak!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,167
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
23
Söz ne zaman başlıyor sorusu, dizinin yeni bölüm fragmanlarının ekrana gelmesiyle birlikte araştırılmaya başlandı. Cihan Ünal ve Mehmet Özgür gibi deneyimli isimlerin kadroya dahil olacağı Söz dizisi, yeni sezona hızlı başlayacak. Peki, Söz yeni sezon ilk bölümü ne zaman ekrana gelecek?

59b7829318c77315b0b0eae4.jpg


Söz dizisi ne zaman başlıyor sorusu, pazartesi günleri ekranlara gelen dizinin ne zaman başlayacağını merak eden seyirciler tarafından merakla sorgulanıyor. Bu sezona yeni oyuncularla başlayacak olan Söz dizisi, sabırsızlıkla bekleniyor. Peki, Söz dizisi yeni sezona ne zaman başlayacak? İşte, merak edilen dizi hakkında detaylı bilgiler

SÖZ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Söz dizisi yeni sezona 18 Eylül tarihinde başlayacak. İşte, dizinin ilk bölüm fragmanları;
YENİ OYUNCU SÜRPRİZLERİ

Star TV ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan ‘SÖZ' için kamera karşına geçen Cihan Ünal, dizide sürpriz bir karaktere hayat verecek. Çıkarları uğruna küresel güçlerle işbirliği yapmaktan çekinmeyen terör örgütü lideri Çolak’ın en büyük destekçisi ve finansörü olan ‘Büyük Bey’ karakterine, Mehmet Özgür ve Cihan Ünal’dan hangisinin hayat vereceği şimdiden büyük merak konusu...

Usta oyuncu Mehmet Özgür de yeni sezonda seyirciyle buluşmaya hazırlanan isimler arasında yer alıyor. 'Özel Kuvvet Timi'nin nefesleri kesen hikayesi ve aksiyon dolu sahneleriyle yeni sezonda da pazartesi akşamlarına damgasını vurmaya hazırlanan ‘SÖZ' dizisinde Mehmet Özgür, sürpriz bir karaktere hayat verecek.


SÖZ' dizisi için kamera karşısına geçen bir diğer isim olan Ezgi Çelik, Yüzbaşı Songül Yıldız karakterine hayat verecek. Eğitim subayı olan Yüzbaşı Songül, Türk kadınının asker olarak ne derece güçlü ve disiplinli olabileceğinin en önemli örneklerinden biri olurken, 'Özel Kuvvet Timi'ni de en zorlu şartlarda sınayacaktır.


Söz ne zaman başlıyor? Yeni sezon fragmanında yeni isimler
 
Üst