Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nixc0r

Profesör
Eski televizyonumuz vardı uzun süre kumandadan hiç bir tuşa basmayınca 5 dk geri sayıma giriyordu kendini kapatmak için o geri sayım bitince patlıyacak sanıyordum sonra bi gün denedim ve hiç bişey olmadı üzülmüştüm

Rchive

Profesör
Resim/video gizlemek için rehber yaptım:

MrtAltg

murat.altug@shiftdelete.net
Yönetici
Super Moderator
Nikonun videosunu izliyorum diyorki tankların yüzde doksandokuzu kaçmaktır

epsilon06

Profesör
Aşılar hakkında ne düşünüyorsunuz?
3 grup var.
1.Aşı kurtuluştur.Zararlı diyenler cahil salaktır tabi ki olurum diyenler.
2.Aşı dış güçlerin oyunu,genlerimiz değişiecek kesinlikle olmam diyenler.
3.Aşı iyi bir şey olabilir ama bu kadar kısa sürede çıkan bir aşıya nasıl güvenmeliyim diyenler.

Hangi gruptansınız? İlaç bile zorda kalmadıkça içmekten uzak dururum.Sağlık sektöründe olunca iyice yan etkilerini bilir oldum.İki tarafında haklı olduğunu düşünüyorum.Sonuç olarak korku politikası tüm dünyayı aşıya mecbur zihinler haline getirmiş durumda.Masum şeyler olmadıklarını azcık araştırmayla görebilirsiniz.Güven konusunda ne yapılmalı bilmiyorum...Kafalar karışık.

A004F93E-3E97-4DB3-B7D3-1198A34D7911.jpeg
648B6DB2-C071-4DF8-BD5B-4882EAA19026.jpeg

2020 Arşivler

Son düzenleme:
Neden kimse "Ben iPhone önerilmesinden rahatsız oluyorum" demek yerine; "Sırf elma var diye onu önerirler" "Çok daha kötü ama sırf elma olduğu için önerenler var" "Eskisinin tıpkısının aynısı" "Sırf elmam olsun diye alıyorlar" diyor?

Kardeşim madem akıllı telefonlar hakkında cahilsin ve bu kadar belli etmek istiyorsun, o zaman ben cahilim de de insanlar dalga geçmesin bari. Şaka falan sanarlar senin için de daha iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Son mesajlar