Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Bana da her fakirlik vakasında şükret diyenler saçma geliyor. Neden sürekli şükrediyoruz? Başkalarının daha iyi geçinmesi için mi?
Size her gün gram altın veren birine külçe vermediği için teşekkür etmeden teşekkür etmeyi de saçma bulur musunuz?

Böyle yapsanız gram altın vermeyi de bırakır. Sonra bir gün çıkıp verdiği altınların borcunu ister. İleride Dünya hayatında yaptığımız şükürsüzlüklerin bedelini ödemeyelim diye elimizdekine şükrediyoruz.

Rchive

Profesör
Size her gün gram altın veren birine külçe vermediği için teşekkür etmeden teşekkür etmeyi de saçma bulur musunuz?
Bulmam. Şükret kelimesini sürekli kullananlar canımı sıkmaya başladı. İnsanların sürekli şükretmesini söyleyip halinden memnun olmasını söylüyorlar. O kişinin şükrü kendinedir, o yüzden her fırsatta şükret deyip konuyu kapatmanın manası yok.

Bulmam. Şükret kelimesini sürekli kullananlar canımı sıkmaya başladı. İnsanların sürekli şükretmesini söyleyip halinden memnun olmasını söylüyorlar. O kişinin şükrü kendinedir, o yüzden her fırsatta şükret deyip konuyu kapatmanın manası yok.
Siz de onları boş verin. Dediğiniz gibi onların şükrü kendine. Onları uyarıyorum ayağına insanlara bıkkınlık getirecek derecede şükret diyenleri boş verin.

Rchive

Profesör
Siz de onları boş verin. Dediğiniz gibi onların şükrü kendine. Onları uyarıyorum ayağına insanlara bıkkınlık getirecek derecede şükret diyenleri boş verin.
Malum partinin üyeleri oluyor genelde. Şükret demek yerine alternatif arayabilirler. Şükrünü evde yaparsın, dışarıda değil. O yüzden önce alternatif aramak gerekiyor. Senin evladını öldüren birisinin hesabını ahirete mi bırakacaksın? Yoksa cezasını Dünya'da mı vereceksin? Ben de öyle düşünüyorum.

_Zaur_

Dekan
Neden şekerim buralar sensiz olmuyor :( Ağlarım ama bak.
Gülüm foruma gözatınca standart konular görüyom. Hiç yazasım olmuyo ondan.

Kendin nasılsın? Hayatın nasıl geçiyor düzeninde yürüyo mu?

Bu aralar Müdür fazla iş çıkarmış benim için.
Yoruyo beni eve leş gibi dönüyom.
Uyuyana kadar zaman nasıl geçiyo anlamıyorum.

Servous

Profesör
Cezalı
Gülüm foruma gözatınca standart konular görüyom. Hiç yazasım olmuyo ondan.

Kendin nasılsın? Hayatın nasıl geçiyor düzeninde yürüyo mu?

Bu aralar Müdür fazla iş çıkarmış benim için.
Yoruyo beni eve leş gibi dönüyom.
Uyuyana kadar zaman nasıl geçiyo anlamıyorum.
Anladım. Ben de işler aynı kral 7/24 forum bir de özel ders veriyorum.

SDN Son Haberler

Son mesajlar