S├Âyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

Dekan
War thunderdaki sen gibiyim sadece ­čśé benden iyileride var ama sen oynamaya devam edersen benden iyi olcaksin eminim ­čśŹ
En ├Ânemlisi millet ilk oyununda crossu yere koyup oynuyor sen kafa hizasinda ­čśü
┼×├Âyle bi┼čey var ki Ping dalgalanmas─▒ senin h─▒z─▒n─▒ ├žok a┼č─▒r─▒ etkilemez. Ama CS i├žin ping dalgalanmas─▒ hayati bi┼čey.

CoderxL

Do├žent
En281-LXYAUib7d.jpg

Uchiha Sasuke

Profes├Âr

lenxhit

Asistan
On ikinci s─▒n─▒fta on bir bir k─▒zdan ho┼članm─▒┼čt─▒m a├ž─▒lacakt─▒m pandemiden dolay─▒ a├ž─▒lamadan mezun oldum, s─▒nav sonucum da istedi─čim gibi olmay─▒nca mezuna kald─▒m. Tekrardan haz─▒rlan─▒yorum eski dershaneme sadece denemeler i├žin yaz─▒ld─▒m ilk denemeye gitti─čimde onu g├Ârd├╝m bu sefer a├ž─▒labilirim dedim bir ka├ž g├╝n sonra dershane online derslere ge├žti yine kald─▒ bizim i┼č.

┼×ans yok arkada┼č...

Servous

Profes├Âr
Cezal─▒
On ikinci s─▒n─▒fta on bir bir k─▒zdan ho┼članm─▒┼čt─▒m a├ž─▒lacakt─▒m pandemiden dolay─▒ a├ž─▒lamadan mezun oldum, s─▒nav sonucum da istedi─čim gibi olmay─▒nca mezuna kald─▒m. Tekrardan haz─▒rlan─▒yorum eski dershaneme sadece denemeler i├žin yaz─▒ld─▒m ilk denemeye gitti─čimde onu g├Ârd├╝m bu sefer a├ž─▒labilirim dedim bir ka├ž g├╝n sonra dershane online derslere ge├žti yine kald─▒ bizim i┼č.

┼×ans yok arkada┼č...
Kankam g├Âr├╝nen k├Ây k─▒lavuz istemez ancak b├Âyle olaca─č─▒ ├žok belliydi.

epsilon06

Profes├Âr
Sonunda hi├ž arkada┼č─▒m kalmad─▒...├ľn├╝mdeki ├Âmr├╝m varsa olacak y─▒llar─▒ d├╝┼č├╝nd├╝k├že birazc─▒k erken oldu.

SDN Son Haberler

Son mesajlar

├ťst